Anasayfa >

Yeni Projeler >

Eczacıbaşı’ndan Kartal ve Ayazağa’da 2 Yeni Proje

Eczacıbaşı’ndan Kartal ve Ayazağa’da 2 Yeni Proje

08 Eylül 2017 Cuma, 11:15:04
Eczacıbaşı’ndan Kartal ve Ayazağa’da 2 Yeni Proje
Eczacıbaşı Gayrimenkul, Ormanada projesinden sonra Kartal ve Ayazağa’da 2 yeni proje hazırlığında…

Kanyon ve Ormanada projelerine imza atan Eczacıbaşı Gayrimenkul iki yeni projeye start vermeye hazırlanıyor.


Projelerden biri Kartal diğeri ise Ayazağa’da yükseliyor. Eczacıbaşı Kartal projesi 317 dönümlük alanda Eczacıbaşı Ayazağa projesi ise 76 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.


Eczacıbaşı Gayrimenkul Genel Müdürü Orhan Gündüz, Kartal projelerinin 3 milyon metrekarelik kentsel dönüşüm alanı içinde yer aldığını söyledi.


Gruba ait eski bir fabrika alanı olan Kartal arazilerinin Dap Yapı’nın İstmarin projesinin hemen yanında yer aldığını ifade eden Gündüz, “Denizin kenarında 317 dönümlük büyüklüğe sahip arazimiz Kartal kentsel dönüşüm alanı içinde yüzde 10 paya sahip” dedi. “Ayrıca Ayazağa’da 76 bin bin metrekarelik bir arazimiz var” diyen Orhan Gündüz, “Önümüzdeki dönemde her iki arazimizde karma projeler geliştireceğiz. İki arazide de imar çalışmaları sürüyor. Bu çalışmalar 6 ila 12 ay içinde bitecek” ifadesinde bulundu.

Eczacıbaşı Kartal kentsel dönüşüm projesinin hemen önünde metro durağı olduğunu kaydeden Gündüz, konut kısmında bir ortaklık yapmalarının da söz konusu olabileceğini belirtti.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
Misafir - 08 Eylül 2017 Cuma, 15:39 Eczacıbası projesinin kartala çok büyük bir güzellik katacağını düşünüyorum. Birde daireler yatırımlık değilde lüks oturum olarak projelenırse yani geniş salon geniş mutfak ve teras. Projeden oturmak için daire almayı düşünüyorum. Şimdiden bol şans ve kolaylıklar. CEVAPLA
DİĞER HABERLER