Anasayfa >

Yeni Projeler >

Cemtaş Kavaklı Villaları Fiyatları 900 Bin Avrodan Başlıyor

Cemtaş Kavaklı Villaları Fiyatları 900 Bin Avrodan Başlıyor

18 Ağustos 2017 Cuma, 14:53:02
 Cemtaş Kavaklı Villaları Fiyatları 900 Bin Avrodan Başlıyor
Kişiye özel ödeme seçenekleri sunulan Cemtaş Kavaklı Villaları projesinde 6+2 villalar yer alıyor. Cemtaş Kavaklı Villaları fiyatları 900 bin avrodan başlıyor….

Cemtaş İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü Kavaklı’da hayata geçirilen Kavaklı Villaları projesi 4 bin 700 metrekare alana kuruluyor.


Doğa ve deniz manzarasına hakim 22 adet lüks 6+2 dört katlı villadan oluşan Cemtaş Kavaklı Villaları projesinde her bir villa brüt 290 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.

 


Bahçeli, çatı teras ve bahçe terası ile ikiz villa şeklinde tasarlanan avrupa yakası konut projesi Cemtaş Kavaklı Villaları projesinde konutların kendine özel 15 metrekare yüzme havuzu bulunuyor.


Cemtaş Kavaklı Villaları fiyatları 900 bin avro ile 1 milyon avro arasında değişiyor. Aralık 2019’de konut teslimleri yapılması planlanan projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.


Özgün mimariye sahip olan villalarda, bodrum kat; ses yalıtım, perde projeksiyonlu ve ses sistemine sahip donanımlarla sinema salonu, fitness, sauna, kiler çözümleri ile tasarlandı.


Beylikdüzü konut projesi Cemtaş Kavaklı Villaları satış ofisi Sahil Mahallesi, Bayraktar Caddesi, Kavaklı Beylikdüzü adresinde bulunuyor.
 

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER