Anasayfa >

Yeni Projeler >

Vue Mer Daça Maltepe Fiyat Listesi

Vue Mer Daça Maltepe Fiyat Listesi

10 Ağustos 2017 Perşembe, 11:01:02
Vue Mer Daça Maltepe Fiyat Listesi
Vue Mer Daça projesinde 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Bostancı metrosuna 100 metre uzaklıkta konumlanan Vue Mer Daça fiyat listesi, ödeme planı ve teslim tarihi haberimizde…

Vue Mer Daça projesi İstanbul Anadolu Yakası Maltepe’de hayata geçiriliyor. Bin metrekare alan üzerinde yükselen Vue Mer Daça Maltepe projesinde toplam 26 konut yer alıyor.

Daça İnşaat tarafından inşa edilen Maltepe konut projesi Vue Mer Daça projesinde 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. konutların büyüklükleri 113 metrekare ile 230 metrekare arasında değişiyor.

Çamoğlu Mimarlık imzası taşıyan Vue Mer Daça fiyat listesi şöyle;
2+1 daireler 2 milyon 450 bin TL ile 2 milyon 500 bin TL arasında değişirken,
3+1 daireler ise 3 milyon 900 bin TL’den başlıyor.

Peşin ödemelerde yüzde 10 indirim yapılan Vue Mer Daça ödeme planına göre banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor. Projede kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor. Vue Mer Daça teslim tarihi olarak Ekim 2017 planlanıyor.

Vue Mer Daça Nerede?
Vue Mer Daça projesi İstanbul Anadolu Yakası Yeni Kariye Mahallesi, Eski Bağdat Caddesi Altıntepe/Maltepe adresinde konumlanıyor.

 6 katlı tek bloktan oluşan Vue Mer Daça Maltepe konut projesinde her katta 4 daire yer alıyor. Toplam 26 konuttan oluşan projede 6 adet dubleks konut bulunuyor.

Adalar ve deniz manzarasına hakim konumu ile dikkat çeken Vue Mer Daça projesinde;
•    2 katlı otopark
•    Güvenlik
•    Yeşil alan yer alıyor.


Merkezi konumu ile dikkat çeken proje Bostancı İskelesi’ne 250 metre, yeni yapılan Bostancı metrosuna ise 100 metre uzaklıkta konumlanıyor.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER