Anasayfa >

Yeni Projeler >

Twinkle Life Fiyat Listesi

Twinkle Life Fiyat Listesi

09 Ağustos 2017 Çarşamba, 17:17:32
Twinkle Life Fiyat Listesi
2+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alan Twinkle Life fiyat listesi, ödeme planı, teslim tarihi ve daha fazlası haberimizde…

Kocaeli Başiskele’de ERG Group tarafından hayata geçirilen Twinkle Life projesi 9 bin 309 metrekare alan üzerinde yükseliyor.


4 bloktan oluşan projede toplam 48 konut yer alıyor. Twinkle Life Kocaeli projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Konutların büyüklükleri 130 metrekare ile 230 metrekare arasında değişiyor. Projede bahçe dubleksi, ara kat ve çatı dubleksi bulunuyor.


Twinkle Life fiyat listesi şöyle;
2+1 daireler 270 bin TL’den,
3+1 daireler 381 bin 600 TL’den,
4+1 daireler 466 bin TL’den başlıyor.


Twinkle Life ödeme planını göre yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan yüzde 75 ise banka kredisi ile ödeniyor.
Aralık 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan Twinkle Life Kocaeli projesinde giriş kat dairelerde özel bahçe kullanım hakkı veriliyor.


“Hayat” denen iç avlular ile konut mekan anlayışına geleneksel bir dokunuş yapan Twinkle Life projesinde, blog girişlerinde yeşil alan ve sosyal alan olarak kullanılacak 105 metrekalerik giriş avlusu ile müstakil daire girişi imkanı sağlayan, sirkulasyon ve yeşil alan imkanı sunan 120 metrekare bir iç avlu bulunuyor.


Projede, zemin katlarda 170 metrekareye kadar kişisel bahçe kullanım hakkı ve çatı katlarda 50 metrekareye kadar teras kullanım kullanım hakkı bulunuyor.


3.10 metre net tavan yüksekliği ile ferah bir yaşam sunan Twinkle Life projesinin sosyal olanakları arasında ise;
•    Güvenlik
•    Yeşil alan
•    Çocuk oyun alanları
•    Otopark bulunuyor.


Kocaeli Kullar’ın Yaylacık mevkiinde yükselen proje toplu taşıma araçlarının üstünde yer alıyor.  Twinkle Life Kocaeli konut projesinden İzmit merkeze 3 farklı yoldan 10 dakikada ulaşılabiliyor.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER