Anasayfa >

Yeni Projeler >

Bostancı Deluxe Projesi Ön Talep Topluyor

Bostancı Deluxe Projesi Ön Talep Topluyor

03 Temmuz 2017 Pazartesi, 11:13:52
Bostancı Deluxe Projesi Ön Talep Topluyor
Bostancı Deluxe projesinde ön talep toplama süreci başladı. Projede 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor…

Yapıen İnşaat İstanbul’daki ilk konut projesi Bostancı Deluxe için düğmeye bastı. Şirket İstanbul Anadolu Yakası Bostancı'daki projeleri  Bostancı Deluxe projesi için ön talep toplamaya başladı.

2 bin 200 metrekare alan üzerinde yükselen Bostancı Deluxe projesinde toplam 61 konut yer alıyor.


FİYATLAR 850 BİN TL'DEN BAŞLIYOR

Yapıen  Bostancı Deluxe projesinde  1+1 dublex, 2+1, 3+1 ve 4+1 dublex daire seçenekleri bulunuyor.  Bostancı Deluxe fiyatları 850 bin TL’den başlıyor 1 milyon 650 bin TL’ye kadar yükseliyor.

15 katlı tek bloktan oluşan Bostancı Deluxe projesinde konut teslimlerinin Mart 2018’de yapılması planlanıyor.

11'inci ve üzeri tüm dairelerin adaları gören deniz manzarasına sahip olduğu Anadoul Yakası konut projelerinden Bostancı Deluxe projesi Bostancı iskelesine 5 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

Bugüne kadar bin konut ürettiklerini söyleyen Yapıen İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Celal Koçer Türkiye’nin birçok şehrinde edindikleri deneyimlerini İstanbul'a taşıdıklarını belirtti. İstanbul'daki kentsel dönüşüm projelerindeki hareketlilik nedeniyle buraya geldiklerini anlatan Koçer, “İstanbul marka bir şehir, biz de bu şehrin merkezi yerlerinde marka projelerle yer alacağız” dedi.


Ulaşım aksları üzerinde yer alan Bostancı Deluxe, Bostancı İskelesi'ne 5 dakika mesafede bulunuyor. Metro istasyonuna ve minibüs yoluna iki dakika E-5 kara yoluna ise 3dakika mesafe bulunan Bostancı Deluxe, Bağdat Caddesi'ne çok yakın mesafede yer alıyor.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER