Anasayfa >

Yeni Projeler >

Akman Holding’ten Kanada’da Yeni Proje

Akman Holding’ten Kanada’da Yeni Proje

14 Haziran 2017 Çarşamba, 11:55:29
Akman Holding’ten Kanada’da Yeni Proje
Akman Holding’in Kanada’daki iştiraki SAMM Developments, 240 milyon dolarlık yeni bir projeye start vermeye hazırlanıyor…

 Akman Holding’in Kanada’daki şirketi SAMM Developments, Toronto’da 600 milyon dolarlık The Kennedy Condominiums projesinin ardından, yeni bir bir proje daha start vermeye hazırlanıyor.


240 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen proje Kasım’da başlayacak. İş merkezi konseptinde tasarlanan Akman Holding Kanada projesi 42 bin metrekare alan üzerinde yükselecek.


Karma konseptte tasarlanan proje, kongre ve toplantı salonu, condo (daire) ofis ile rezidanslardan oluşuyor.


Projenin lasmanını Kasım 2017’de yapaklarını belirten  Akman Holding ve SAMM Developments Yönetim Kurulu Başkanı Ali Akman, sonrasında da satışların başlayacağını belirtti.


Projenin The Kennedy Condominiums da olduğu gibi Türkiye’de de satışa sunulacağına dikkat çeken Akman,  şu anda yatırımlar açısından Kanada’ya yoğunlaştıklarını söyledi.

SAMM Developments’ın ‘The Kennedy Condominiums projesinin üçüncü blok satışları da başlıyor. Eylül 2016’da lansmanı yapılan projenin inşaatı süren ilk iki bloğunun tamamı satılmıştı. Toronto’nun en büyük kondo (daire) projelerinden biri olma özelliğini taşıyan The Kennedy Condominiums’un üçüncü bloğunda hafriyat çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.  Projede yer alan 400 dairenin satışları Temmuz ayında başlayacak. Türkiye’de de eş zamanlı satışa sunulacak olan üçüncü etapta teslimlerin 2020’de yapılması planlanıyor.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER