Anasayfa >

Yeni Projeler >

Deluxia Park Kartal 339 Bin TL’den Satışa Çıktı! Yüzde 5 Peşinatla!

Deluxia Park Kartal 339 Bin TL’den Satışa Çıktı! Yüzde 5 Peşinatla!

09 Haziran 2017 Cuma, 09:49:49
Deluxia Park Kartal 339 Bin TL’den Satışa Çıktı! Yüzde 5 Peşinatla!
Teknik Yapı Kartal’daki yeni projesi Deluxia Park projesini satışa çıkardı. Yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabilen Deluxia Park fiyatları 339 bin TL’den başlıyor….

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


Teknik Yapı, İstanbul Anadolu Yakası Kartal’daki yeni projesi Deluxia Park’ı görücüye çıkardı. Deluxia Park Residence ve Deluxia Park Business olmak üzere iki farklı etaptan oluşan projede rezidans bloğu satışa çıktı.
Deluxıa Park Residence 7 bin 157 metrekare alan üzerinde, 34 ticari üniteyi barındıran 6 katlı ofis blokları ise bin 900 metrekarelik alanda yükseliyor.

35 katlı 1 rezidans, 6’şar katlı 2 ofis olmak üzere toplam 3 bloktan oluşan  Teknik Yapı Deluxia Park projesinde toplam 364 konu yer alıyor.


1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alan Deluxia Park Kartal projesinde 1+1 daireler 51-64 metrekare, 2+1 daireler 82-119 metrekare, 3+1 daireler ise 122-157 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.


339 BİN TL’DEN BAŞLIYOR
Lansmana özel yüzde 5 indirimle satışa çıkan projede peşin ödemelerde yüzde 10 indirim yapılıyor. Deluxia Park fiyatları peşinde 339 bin TL’den başlıyor. 36 ay sonra konut teslimleri yapılması planlanan projede metrekare birim fiyatları 6 bin 380 TL’den başlıyor.

Deluxia Park fiyat listesi şöyle;

1+1 daireler 339 bin TL'den

2+1 daireler 615 bin 900 TL'den

3+1 daireler ise 917 bin TL'den başlıyor.


Yüzde 5 peşinat ile daire almak isteyenlere, liste fiyatı üzerinden lansmana özel yüzde 5 indirim uygulanıyor. Bu seçenekte, 1’er yıl ara ile her biri daire bedelinin yüzde 10’u oranında 2 ara ödeme, yüzde 75’lik kısım için, 24 aya kadar sıfır faiz, 120 aya kadar ise kampanyalı faiz oranları (yüzde 0,24-yüzde 0,73) ile kredi kullandırılabilecek.

Yüzde 10 peşinat ile 120 ay vade seçeneğiyle daire almak isteyenlere liste fiyatından yüzde 5 indirim yapılıyor. Toplamda 36 aya varan ve her biri daire fiyatının yüzde 5’i oranında 3 ara ödeme bulunuyor. Yüzde 75’i banka kredisine açık ödemelerde 24 aya kadar sıfır faiz avantajı da sunuluyor.

Bir diğer seçeneğe göre ise yüzde 40 peşinat veriliyor.  60 ay sıfır faiz kapsamına giren bu seçenekte sadece sözleşme tarihini takip eden 12. ayda daire fiyatının yüzde 10 miktarında ara ödeme yapılıyor.

Maltepe Kartal ‘ın kesiştiği noktada Diktaş arazisi üzerinde yükselen projeni sosyal olanakları arasında ise buhar odası, fitness salonu, sauna, yüzme havuzu, Türk hamamı, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, spor alanları, güvenlik, otopark yer alıyor.


ALTIN ÜÇGEN
Teknik Yapı’nın Altın Üçgen diye adlandırdığı Kartal, Soğanlık, Maltepe, Tuzla bölgesindeki dönüşümde, etkin bir şekilde yer aldığını belirten Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, dönüşüm hamlesinin kesintisiz devam edeceğini açıkladı.

Teknik Yapı’nın Kartal - Maltepe Bölgesi’nde ilk dönüşüm projesini yapan firmalardan biri olduğunu söyleyen Nazmi Durbakayım “1985 yılında Kartal – Maltepe’nin kesişim yerinde Şeşbeş Demir Döküm Fabrikası’nın yerine MARMARA SİTESİ’ni inşa ettik. 2007’da başladığımız dönüşüm serisinde ise eski bir tavuk çiftliği olan Genç Piliç’in yerine UPLIFE PARK, İshakol Boya Fabrikası’nın yerine UPRISE ELITE, Baymak Fabrikası’nın yerine Uptwıns Deluxıa, Uğur Mumcu’da UPCITY FLATS ve Upcıty Resıdence, Fenerbahçe Samandıra Tesisleri yanında EVORA PARK, Tugay Yolundaki kalıp fabrikasının yerine Deluxıa Dragos, Tuzla’da Evora İstanbul projelerini gerçekleştirdik.  Bu gün, bölgeyi önce keşfetmiş olmamızın avantajlarını ve bölgenin değerlerini tekrar gözden geçirdiğimizde, attığımız adımların ne kadar doğru olduğunu görebiliyoruz. Ve bugün tekrar buradayız. Teknik Yapı olarak bölgeye; Süleyman Şah tarafından sınır olarak kabul edilen Dragos Çayı’nın Kartal tarafında bulunan ve şu an sunumunu yaptığımız DELUXIA PARK Residence, Maltepe tarafında ise ‘DELUXIA PARK Business’ projeleriyle dönüyoruz” dedi.

DİKTAŞ MÜZESİ  
Deluxıa Park projelerinde eski ile yeni arasında bağ kuracak özel bir fonksiyonun da yer alacağını ifade eden Başkan Durbakayım, Kartal Belediye Başkanı Sayın Op. Dr. Altınok Öz’ün önerisi ile Diktaş Müzesi yapılacağını açıkladı.

750 MİLYON HASILAT
“Altın Üçgen” de bugüne kadar 6 proje hayata geçirdiklerini belirten Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, “Altın üçgende 6 projemiz var. 2,5 milyon metrekarenin üzerinde inşaat yaptık .Kartal Maltepe bölgesindeki projelerimizi her zaman çok kazandırdı. 1,5 yıllık süreçte en az yüzde 60-70 kazandırdık” dedi. Deluxe Park projesinin de en az yüzde 60 prim yapacağını vurgulayan vUmut Durbakayım, projeden 750 milyon TL hasılat beklentilerinin olduğunu söyledi.
PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER