Anasayfa >

Yeni Projeler >

Ön Talep Toplayan Konut Projeleri! 175 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Ön Talep Toplayan Konut Projeleri! 175 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla!

22 Mayıs 2017 Pazartesi, 16:03:40
Ön Talep Toplayan Konut Projeleri! 175 Bin TLden Başlayan Fiyatlarla!
Htemlak.haberturk.com takipçileri için lansman öncesi avantajlarla ön talep toplamaya başlayan konut projelerini mercek altına aldık. O projeler haberimizde…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


Yeni tüketici kanunu ile ruhsat almayan konutlara satış yasağı gelmişti. Bu da sektörde “Ön talep” hareketliliği getirdi. Firmalar, projenin ruhsatı çıkana kadar ki süreçte ön talep toplayarak satışa hazırlık yapıyor.


Özellikle 16 Nisan’da yapılan referandum sonrası firmalar birer birer projeleri için ön talep toplamaya başladı. Ön talepte bulunan müşterilere fiyat ve ödemede de bazı ayrıcalıklar sunuluyor.


Bu haberimizde htemlak.haberturk.com takipçileri için lansman öncesi avantajlarla ön talep toplamaya başlayan konut projelerini mercek altına aldı. İşte o projeler;

NEF BASIN EKSPRES
Nef Basın Ekpres projesi toplam 100 konuttan oluşuyor. Projede 1+1’den 3+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Nef Basın Ekspres projesinde satışların yaz aylarında başlaması planlanıyor.


AVRUPA KONUTLARI YAMANEVLER
Avrupa Konutları Yamanevler projesi Artaş güvencesiye Ümraniye’de Inkılap Mahallesi’nde hayata geçiriliyor. Toplam bin 669 konuttan oluşan projede stüdyodan 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Ocak 2019’da konut teslimleri yapılması planlanan projede fiyatlar henüz açıklanmadı.


SERENİTY CADDE
Serenity Cadde, Halkalı Merkez Mahallesi Fatih Caddesi’nde Bakırcı Yapı tarafından inşa ediliyor. 180 konuttan oluşan Serenity Cadde projesinde 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Projede teslimlerin Nisan 2019’da yapılması planlanıyor.


ÖZYURTLAR MEYDAN ARDIÇLI
Esenyurt’ta Özyurtlar inşaat ve Bahaş Holding ortaklığında hayata geçirilen bin 681 konutluk Meydan Ardıçlı projesinde stüdyodan 4,5+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Özyurtlar Meydan Ardıçlı fiyatları 175 bin TL’den başlıyor.


İSTOVA KAĞITHANE
İstova Kağıthane Yamaç Yapı tarafından inşa ediliyor. Toplam 600 konuttan oluşan İstova Kağıthane projesinde 1+1’den 5+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. İstova Kağıthane fiyatları 440 bin TL’den başlıyor.


MARİNA 24 MİMAROBA
Marina 24 Mimaroba projesi Büyükçekmece’de 30 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 286 konuttan oluşan Marina 24 projesinde 2+1’den 5+1’ e kadar farkı konut seçenekleri yer alıyor. Projede teslimlerin Nisan 2019’da yapılması planlanıyor.


EMPİRE İSTANBUL 
Empire İstanbul projesi toplam 450 konuttan oluşuyor. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Empire İstanbul fiyatları metrekare bazında 3 bin TL’den başlıyor. Esenyurt’ta yükselen Empire İstanbul projesinde konut teslimlerinin Aralık 2019’da yapılması planlanıyor.


YILDIZLI BAHÇE
Yıldızlı Bahçe projesi Teknik Yapı tarafından Bahçeşehir’de hayata geçiriliyor. Toplam 104 konuttan oluşan Yıldızlı Bahçe projesinde Teknik Yapı Yıldızlı Bahçe projesi Uphill Court Bahçeşehir projesine yakın mesafede konumlanıyor. Projede teslimlerin Aralık 2017’de yapılması planlanıyor.


KAŞMİR YONCA EVLERİ
Kaşmir Yonca Evleri Ankara Susuz’da yükseliyor. Toplam 476 konuttan oluşan projede 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Projede teslimlerin 24 ay sonra yapılması planlanıyor.

SUR YAPI ANTALYA PROJESİ
Sur Yapı Antalya projesi Kepez Santral Mahallesi kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçiriliyor. 1 milyon 300 bin metrekarelik alanda yükselen Sur Yapı Antalya Kepez projesi toplam bin 900 konuttan oluşuyor. Projede teslimlerin Aralık 2020’de yapılması planlanıyor.


KOZ MESA
Koz Mesa projesi Mesa tarafından Kozyatağı’nda hayata geçiriliyor. Koz Mesa projesinde 1+1’den 3+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. 25 Mayıs’ta resmi olarak satışa çıkması planlanan Koz Mesa fiyatları 950 bin TL’den başlıyor.


İZMİR İMGE LİFE
İzmir İmge Life projesi Menemen’de yükseliyor. Toplam 170 konuttan oluşan projede 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. İzmir İmge Life teslimlerinin Temmuz 2018’de yapılması planlanıyor. Projede İzmir çevre yoluna 2 dakika uzaklıkta konumlanıyor.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER