Anasayfa >

Yeni Projeler >

Mod Ekspres ve Mod Güneşli Geliyor

Mod Ekspres ve Mod Güneşli Geliyor

16 Mayıs 2017 Salı, 11:16:47
Mod Ekspres ve Mod Güneşli Geliyor
Mod Bahçelievler projesinin satışına devam eden Mod Gayrimenkul, “Mod” markalı iki yeni projeye start vermeye hazırlanıyor. Mod Ekspres ve Mod Güneşli detayları haberimizde…

Özellikle Bahçelievler ve Basın Ekspres Yolu aksında hayata geçirdiği projelerle tanınan Mod Gayrimenkul, bir taraftan Mod Bahçelievler’ın satışına ve yapımına devam ederken diğer yandan da yeni proje hazırlığında. Şirket “Mod” markalı iki yeni projeyi hayata geçirmeyi planlıyor.


Mod Ekspres ve Mod Güneşli projesinde çalışmalar başladı.


Mod Ekspres projesi 10 dönüm alan üzerinde yükselecek. 300 birimden oluşan projede tamamı 1+1 tipinde home ofislerden meydana gelecek. Mod Ekspres'in yapım ve satışına 2018'de başlanması planlanıyor.

MOD GÜNEŞLİ

Mod Güneşli projesi Basın Ekspres'te 8 dönümlük bir alan üzerinde  yükselecek. 300 konuttan oluşacak olan Mod Güneşli projesinde 1+1 ve 2+1 konut seçenekleri yer alacak. Projede satışların 2019'da başlaması planlanıyor.


MOD Bahçelievler projesinin kaba inşaatının yüzde 60’ı, satışların ise yüzde 35’inin tamamlandığını belirten MOD Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Yirik, projeyi 2018 Eylül ayında sahiplerine teslim edeceklerini söyledi.


MOD Gayrimenkul’ün bugüne kadar gerçekleştirdiği projeler arasında Bura Residence, Es Kule, Menekşe Sitesi, Medicana, Star Plaza, Doğa Koleji, Vizyon Koleji, Okyanus Koleji, Çağdaş Öncü Okulları ve MOD Bodrum Villaları bulunuyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER