Anasayfa >

Yeni Projeler >

Yör Palas Acıbadem Fiyatları 1 Milyon 630 Bin TL’den Başlıyor! Satışta!

Yör Palas Acıbadem Fiyatları 1 Milyon 630 Bin TL’den Başlıyor! Satışta!

12 Mayıs 2017 Cuma, 16:46:35
Yör Palas Acıbadem Fiyatları 1 Milyon 630 Bin TL’den Başlıyor! Satışta!
Yör Palas Acıbadem projesi satışa çıktı. 3+1, 4+1 ve 4+2 daire seçeneklerinin yer aldığı Yör Palas Acıbadem fiyatları 1 milyon 630 bin TL’den başlıyor 3 milyon 300 bin TL’ye kadar yükseliyor…

Süt ve süt ürünleri markası Yörsan iştiraki Yör Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Acıbadem’de hayata geçirilen Yör Palas Acıbadem projesi  satışa çıktı.


3+1, 4+1 bahçe dubleksi, 4+1 ve 4+2 çatı dubleksi seçeneklerinin yer aldığı Yör Palas Acıbadem fiyatları 1 milyon 630 bin TL’den başlıyor 3 milyon 300 bin TL’ye kadar yükseliyor.


Lansmana özel yüzde 10 indirim yapılan Yör Palas projesinde yüzde 25 peşin 24 ay vade farsız taksitle konut sahibi olunabiliyor.


Toplam 20 daireden oluşan Yör Palas Acıbadem teslim tarihi olarak Ekim 2017’de planlıyor.


Merkezi konumu ile öne çıkan proje Avrasya Tüneli’ne 1 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 6 kilometre, Metro istasyonuna 5 dakika, Akasya Alışveriş Merkezi’ne 10 dakika, Metrobüs durağına 15 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor.


Yör Palas projesinde yalıtım açısından geliştirilmiş 3 camlı pencereler, yalıtımlı duvar elemanları ve yalıtımlı cephe kaplamalarıyla daire içi ısı, ses ve su izolasyonu sağlanıyor. Bu sayede iklimlendirme kontrolü tamamen size ait oluyor. Yalıtıma verilen önem daire sahiplerine tasarruf olarak da katkı sağlıyor.

Akıllı ev konseptiyle tasarlanan Yör Palas Acıbadem projesinde akıllı klozetler, akıllı klimalar (her odada klima mevcut), akıllı jeneratör, akıllı kapılar ve akıllı ev sistemi yer alıyor. İçinde tatil senaryoları, evden çıkış senaryoları, gece senaryoları seçenekleri bulunuyor. Elektrik, ısı, panjur, concierge, kamera kontrolü gibi yaşamınızı kolaylaştıran birçok özellik barındırıyor. Siz evinize varmadan yoldayken cep telefonu yada akıllı cihazlarla evinizin ısısını ayarlayabiliyor , klimaları kontrol edebiliyor, ısı, duman ve su dedektörlerini açıp kapatabiliyor ve bu sayede olası yangın yada su baskınının önüne geçmiş oluyorsunuz.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
Misafir - 16 Mayıs 2017 Salı, 13:40 Projeyi görmüştüm,lokasyon cok iyi gidip bakmak lazım.. CEVAPLA
DİĞER HABERLER