Anasayfa >

Yeni Projeler >

Gül Proje Tem Point Görücüye Çıktı

Gül Proje Tem Point Görücüye Çıktı

08 Mayıs 2017 Pazartesi, 15:33:10
Gül Proje Tem Point Görücüye Çıktı
Sultangazi’de yıllardır bitirilemeyen Tem Forum AVM arazisi üzerinde yükselen Tem Point projesi görücüye çıktı. Tem Point fiyatları 287 bin TL’den başlıyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


İstanbul Sultangazi’de yıllardır çivi çakılmadan bekleyen Tem Forum AVM arsası üzerine inşa edilecek olan Tem Point projesi görücüye çıktı.

Gül Proje ve Ankara merkezli Nata Holding ortaklığında hayata geçirilecek olan Tem Point projesi 885 milyon TL yatırımla inşa edilecek.

74 bin metrekare alan üzerinde yükselen Tem Point Sultangazi projesinde 468 adet konut, 444 adet rezidans ve 270 adet mağaza yer alıyor.

Proje kapsamında 55-60 metrekare stüdyo daire, 71- metrekare 1+1 daire, 115 metrekare 2+1 daire, 169 metrekare 3+1 daire, 190-202 metrekare 4+1 daire seçenekleri yer alıyor.

FİYATLAR 287 BİN TL'DE BAŞLIYOR

Metrekare birim fiyatı 4 bin 100 TL’den başlayan Tem Point fiyatları 287 bin TL’den başlıyor. 2019’un ikini yarısında konut teslimleri yapılması planlanan projede yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. 36 ay vade farksız taksit imkanının da sunulduğu Tem Point projesinde peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 20 indirim yapılıyor.

Tem’in hemen yanıbaşında yükselen proje Alibeyköy tramvay hattı güzergahının tam üzerinde konumlanıyor.

Mart’ta satışa çıktıklarını ve lansman öncesi yüzde 20 satış yaptıklarının belirten Gül Proje Yönetim Kurulu Üyesi Sönmez Aydın, projenin minimum yüzde 50 prim yapacağını söyledi.

1,2 MİLYAR TL CİRO
1.2 milyar TL ciro beklentilerinin olduğunu belirten Aydın, projenin 2 bin kişiye istihdam sağlayacağını ifade etti.

REFERANDUM SONRASI SATIŞLAR HAREKETLENDİ
Sektöre ilişkin de değerlendirmede bulunan Sönmez Aydın, “Referandum sonrası satışlarda hareketlilik oldu. Bu da bizi motive etti. Bu harekette devlet tarafından verilen teşvikler de etkili oldu. Hükümetimizden desteklerin devam etmesini bekliyoruz” dedi.

"ARAP"A NİYETLENDİK "LAZ"A SATTIK
Geçtiğimiz ay Katar’ın başkenti Doha’da bu yıl ilki düzenlenen Expo Turkey By Qatar fuarına katıldıklarını fakat memnun dönmediklerini belirten Sönmez, “Organizasyon iyi değildi. Zamanlama kötüydü. Çünkü aynı tarihlerde otomobil fuarı vardı ve Araplar orayı tercih etti. Yanımızda Karadeniz ekibi vardı onlara iki daire sattık. Arap’a niyetlendik Laza sattık” ifadesinde bulundu.  

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER