Anasayfa >

Yeni Projeler >

Kartal Wings Metrekaresi 5 Bin TL'den Satışa Çıktı

Kartal Wings Metrekaresi 5 Bin TL'den Satışa Çıktı

03 Mayıs 2017 Çarşamba, 13:43:49
Kartal Wings Metrekaresi 5 Bin TLden Satışa Çıktı
Kartal Wings projesi satışa çıktı. 1+1’den 5+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alan Kartal Wings fiyatları metrekare bazında 5 bin TL’den başlıyor. Projede 24 ay vade farksız taksitle konut sahibi olunabiliyor…

Umran Yapı, Suudi Arabistanlı ortağı Amad Gayrimerkul ile Kartal’da geliştirdiği Kartal Wings projesini satışa çıkardı.

Ortaklığın ilk projesi olan Kartal Wings projesi 186 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor.

12 dönüm alan üzerinde yükselen proje 3 bloktan meydana geliyor. Toplam 278 konuttan oluşan Kartal Wings projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+2 loft daire seçenekleri bulunuyor.

Metrekare birim fiyatları 5 bin TL’den başlangıç gösteren Kartal Wings fiyat listesine göre;
1+1 daireler 418 bin TL’den
2+1 daireler 639 bin TL’den
3+1 daireler ise 864 bin TL’den başlıyor.

Yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen projede kalan konut bedeli ise banka kredisi ile vade farksız taksitlendiriliyor.

Karma konseptte tasarlanan Kartal Wings projesinde konutların yanı sıra 9 adet de ticari ünite yer alıyor.

Nisan 2019’da konut teslimleri yapılması planlanan projenin sosyal olanakları arasında ise, açık ve kapalı yüzme havuzu, kafeterya, iki sauna, iki Fin hamamı, spor salonu, basketbol ve tenis kortu, açık ve kapalı çocuk parkı, yürüyüş alanları, güvenlik kontrol ve kapalı otopark yer alıyor.

Dairelerin birinci kattan itibaren deniz manzarasını gördüğü proje, Kartal Sahil Yolu’na 3 dakika, E5 ve yakında hizmete girecek olan Kadıköy-Sabiha Gökçen metro hattı 6-7 dakika, Pendik Marina’ya 6 kilometre, Sahil Yolu’na 2 kilometre, metro istasyonuna 2 kilometre, hızlı trene 1,6 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 17 kilometre uzaklıkta konumlanıyor.  


Amad Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdulrahman Al Duhaim, Umran Yapı ortaklığı ile önemli projeleri hayata geçireceklerini ifade ederek, güçlü bir finansal yapıya sahip olduklarını, ilişkide oldukları yatırımcıların desteğini alarak finansal güçlerini 5-6 katına kadar çıkararak 1 milyar TL’nin üstünde yatırımlara girebileceklerini kaydetti.

Al Duhaim, Arap yatırımcıların Türkiye’ye inandığını ve güvendiğini belirterek, Amad Gayrimenkul olarak bu nedenle Türkiye’de olduklarını belirtti. Birkaç yıl önce 20 kişilik uzman araştırma kadrosuyla Avrupa genelinde gerçekleştirdikleri yatırım fizibilitesi çalışmasında yatırım yapılabilir 12 ülke belirlediklerini dile getiren Al Duhaim, Türkiye’nin bu listede ilk sırada yer aldığını ve Umran Yapı ile birlikte geliştirdikleri Kartal Wings projesinin bu yatırım konseptine uygun olduğunun altını çizdi. Kartal Wings projesinin müşteri kitlesinin ev sahibi olmak isteyen kesimler ve Türk yatırımcılar olduğunu vurgulayan Al Duhaim, bu nedenle projeyi Türk aile yaşamının ihtiyaçlarına uygun olarak tasarladıklarını söyledi.

Kartal’da nitelikli konut projelerinde ciddi yükseliş olduğunu belirten Umran Yapı Genel Müdürü Vedat Aktan, Kartal, başarılı kentsel dönüşüm ve yenileme projelerinin yanı sıra nüfus yapısıyla da gelişen, talep edilen ve yaşamak için tercih edilen bir ilçe konumunda dedi.


PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER