Anasayfa >

Yeni Projeler >

Cubes Ankara “Küp”ü 295 Bin TL’den Satışa Çıktı

Cubes Ankara “Küp”ü 295 Bin TL’den Satışa Çıktı

28 Nisan 2017 Cuma, 15:23:37
Cubes Ankara “Küp”ü 295 Bin TL’den Satışa Çıktı
Cubes Ankara projesi satışa çıktı. 50 metrekareden başlayan birleştirilebilir küplerden oluşan projede küpler birleştirilerek istenilen büyüklükte daire oluşturulabiliyor. Cubes Ankara fiyatları 295 bin TL’den başlıyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


Nuhoğlu İnşaat, Dalgıç GY ve Lejant Proje ortaklığı ile kurulan NDA İnşaat tarafından Ankara Çukurambar’da hayata geçirilen Cubes Ankara projesinde satışlar yarın itibariyle başlıyor.

20 dönüm alan üzerinde yükselen Cubes Ankara projesi karma konseptte tasarlanıyor. Konut, ofis, otel, alışveriş alanları ve eğlence birimlerinden oluşuyor.

32 katlı konut, 22 katlı ofis olmak üzere 2 kuleden oluşan Nuhoğlu Cubes Ankara projesinde toplam bin birim yer alıyor.A blokta bulunan rezidansların büyüklükleri 50 metrekareden başlıyor.  Birleştirilebilir küpler sayesinde 1+1’den 5+1’e kadar farklı büyüklükte daireler oluşturulabiliyor.

Bin 800 metrekare kat büyüklüğüne sahip olan B ofis bloğunda ise 500 ünite yer alıyor. Cubes ofis bölümünde 35 metrekare ile bin 800 metrekare aralığında farklı ofis seçenekleri yer alıyor.

FİYATLAR 295 BİN TL’DEN BAŞLIYOR
450 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Cubes Ankara fiyatları 295 bin TL’den başlıyor. Projede metrekare fiyatları 4 bin 500 TL’den başlangıç gösteriyor. Kişiye özel esnek ödeme seçenekleri sunulan Cubes Ankara projesinde teslimlerin ise 3 yılda yapılması planlanıyor.

Bölgede fiyatların ortalama 7 bin 8 bin TL civarında olduğunu söyleyen Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu, Cubes Ankara projesinde lansmana özel metrekaresi 4 bin 500 TL’den yarın itibariyle satışa başlayacaklarını söyledi.

Ticari birimleri satmayı düşünmediklerini belirten  Ali Nuhoğlu, otel için uluslararası bir otel zinciri ile anlaşmak üzere olduklarını ifade etti.

ANKARA’NIN LEVENT'İ

Cukurambar’ın altın çağını yaşadığını belirten Ali Nuhoğlu, “Ankara’nın Levent’i, Maslak’ı… Çukurambar ticarin kalbi pozisyonuna sahip” dedi.

REFERANDUM SONRASI SATIŞLAR YÜZDE 15 ARTTI
Gündeme ilişkin soruları da yanıtlayan Nuhoğlu, referandum öncesi satışların durma noktasına geldiğini, referandum sonrası ise satışlarda yüzde 10-15 oranında hareketlilik olduğunu vurguladı.

FAİZLER TEKRAR BİRİN ALTINA İNER
konut kredisi faiz oranlarındaki yükseliş eğilimini de değerlendiren Ali Nuhoğlu, referandumdan sonra ufak dalgalanmalar olabilir ancak kısa vadede tekrar yüzde birin altına ineceğini düşünüyorum dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
Misafir - 09 Mayıs 2017 Salı, 10:12 Her şey iyi hoş da nuhoğlu hiç güven vermiyor. Projelerini teslim edemeyen sürekli erteleyen bi firmanın bu işin içinde olması saçma olmuş. Önce fikirtepenin teslimini yapın, yılan hikayesine döndü. CEVAPLA
Misafir - 02 Mayıs 2017 Salı, 11:29 Harika bir proje. Fakat Nuhoğlu ismi şimdiden şüphe uyandırıyor. Keşke bu projeyi daha güvenilir firmalara bıraksalarmış. Hem Nuhoğlu'nun mevcut mali durumu hem de önceki projelerinin zamanında teslim edilmemiş olması şimdiden güvensizlik uyandırdı. CEVAPLA
Misafir - 01 Mayıs 2017 Pazartesi, 16:10 Nuhoğlu mu ? onlar önce fikirtepeyi bitirsinler. aralık denildi, mayıs denildi ama halen tık yok... önce elindekini teslim et nuhoğlu. sonra diğer projelere... CEVAPLA
DİĞER HABERLER