Anasayfa >

Yeni Projeler >

Ege Yapı Kordon İstanbul’u Görücüye Çıkardı! 8 Yeni Proje de Yolda!

Ege Yapı Kordon İstanbul’u Görücüye Çıkardı! 8 Yeni Proje de Yolda!

27 Nisan 2017 Perşembe, 14:04:09
Ege Yapı Kordon İstanbul’u Görücüye Çıkardı! 8 Yeni Proje de Yolda!
Ege Yapı Kağıthane projesi Kordon İstanbul’u görücüye çıkardı. Firma 3 yılda 2,5 milyar TL’lik 8 yeni projeyi daha satışa çıkarmaya hazırlanıyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

Ege Yapı Kağıthane’deki yeni projesi Kordon İstanbul’u satışa çıkardı. 60 bin metrekare alan üzerinde yükselen Kordon İstanbul Kağıthane projesi 2 etaptan oluşuyor. 10 bloktan meydana gelen projede toplam 550 konut yer alıyor.


Bahçeli ve teraslı stüdyodan 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alan Ege Yapı Kordon İstanbul projesinde konutların büyüklükleri 41 metrekare ile 226 metrekare arasında değişiyor.


820 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Kordon İstanbul fiyatları 295 bin TL’den başlıyor. Metrekare birim fiyatları 7 bin 200 TL’den başlangıç gösteren projede banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor. Projede şirket bünyesinde 40 ay vade farksız taksit imkanı da sunuluyor.


Kordon İstanbul projesinde konutların yanı 55 adet de dükkan yer alıyor. Projede dükkan fiyatları ise metrekare bazında 16 bin TL’den başlıyor.


Islah çalışmaları devam eden 9 kilometrelik Sadabat Deresi’ne komşu konumda yükselen Kordon İstanbul Kağıthane projesi Levent’e 9 dakika, Mecidiyeköy’e 10 dakika, Maslak’a 5 dakika, Taksim’e 5 dakika uzaklıkta konumlanıyor.


30 ayda tamamlanması planlanan projenin sosyal olanakları arasında ise yüzme havuzu, güvenlik, otopark, sauna, fitness salonu, cafe, çocuk oyun alanları, spor alanları bulunuyor.


3 YILDA 2,5 MİLYAR TL’LİK YATIRIM
4 yılda 5 projede 1 milyon metrekare inşaatı tamamlayıp teslim ettiklerini belirten Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, önümüzdeki 3 yılda ise 8 projede 2,5 milyar TL’lik yatırım yapacaklarını açıkladı.


DÖRDÜ ANADOLU DÖRDÜ AVRUPA’DA
8 projeden dördünün Anadolu Yakası dördünün ise Avrupa Yakası’nda yer aldığını belirte Kabadayı, “8 projeden üçünün inşaatı başladı. Beşinin ise proje ve planlama çalışmaları devam ediyor. Projeler Anadolu Yakası’nda ikisi Çekmeköy, biri Üsküdar Beylerbeyi bir diğeri ise Ataşehir’de yer alıyor. Beylerbeyi projemizin yüzde 70’i tamamlandı. Çekmeköy projemizin planlama aşamasında. Yılsonu lansmanını yapmayı planlıyoruz. Ataşehir projemizi ise kentsel dönüşüm kapsamında inşa edeceğiz. Yaklaşık bin 600 konuttan oluşuyor. Hak sahipleri ile yüzde 70 anlaşma sağladık. Önümüzdeki yıl Ataşehir projemize başlamayı planlıyoruz. Avrupa Yakası’nda ise Fatih’te bir projemiz olacak. Ruhsat çıktı çalışmalara başlayacağız. Beyoğlu projemizin planlama çalışmaları devam ediyor. Maslak’ta da ofis projemiz olacak. Kağıthane projemiz Kordon İstanbul’u ise bugün itibariyle satışa çıkardık” diye konuştu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER