Anasayfa >

Yeni Projeler >

Referandum Bitti İnşaat Sektörü Gaza Bastı! Binlerce Yeni Konut Geliyor!

Referandum Bitti İnşaat Sektörü Gaza Bastı! Binlerce Yeni Konut Geliyor!

26 Nisan 2017 Çarşamba, 10:12:57
Referandum Bitti İnşaat Sektörü Gaza Bastı! Binlerce Yeni Konut Geliyor!
16 Nisan’da gerçekleşen Türkiye anayasası değişikliği referandumu bitti inşaat sektörleri adeta gaza bastı. Refendum öncesi durgunluğu kırmak için birbirinden cazip kampanyalarla müşterileri satış ofisine çağıran firmalar referandumun ardından yeni projelerini birer birer görücüye çıkarmaya başladı…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


İnşaat sektörü referandum sonrası adeta atağa geçti. Referandum öncesi beklemede olan konut yatırımcılarını birbirinden cazip kampanyalarla satış ofisine davet eden firmalar referandum sonrası yeni projelerini birer birer görücüye çıkarmaya başladı.

Bir çok proje ön talep toplamaya başlarken bir kısmı da lansmana özel fiyat ve ödene avantajları ile satışlarına start verdi.


VADİ KORU AYAZAĞA
Vadi Koru, Ayazağa’da yükseliyor. 246 konuttan oluşan Vadi Koru Ayazağa projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Ön talep toplamaya başlayan Vadi Koru projesinde resmi satışların Mayıs ayında başlaması planlanıyor. Vadi Koru Ayazağa projesinde metrekare birim fiyatları 9 bin TL’den başlıyor. İnvest İnşaat tarafından hayata geçirilen projede teslimlerin Temmuz 2019’da yapılması planlanıyor.

TEM AVRASYA KONUTLARI
Tem Avrasya Konutları, Fuzul Yapı ve Yol İnşaat ortaklığında Gaziosmanpaşa’da hayata geçiriliyor. Tem Avrasya Konutları Gaziosmanpaşa projesi 9 Mayıs’ta satışa çıkmaya hazırlanıyor. Ön talep toplamaya devam eden projede 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Projede teslimlerin Aralık 2019’da yapılması planlanıyor.

TEKNİK YAPI KARTAL VE MALTEPE PROJESİ
Teknik Yapı Mayıs ayında 2 yeni projesini satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Projelerden biri Maltepe bir diğeri ise Kartal’da yer alıyor.  Maltepe'de Tugay Yolu Caddesi üzerinde, 8 bin 319 metrekarelik bir alanda hayata geçecek olan Maltepe projesi, 35 katlı bir kuleden oluşuyor. Ticari konseptte tasarlanan Teknik Yapı Maltepe projesinde toplam 324 ofis yer alıyor.Teknik Yapı Kartal projesi ise biri konut ikisi ofis olmak üzeri toplam 3 bloktan meydana geliyor. 35 katlı konut kulesinde toplam 363 daire yer alıyor. Teknik Yapı Kartal projesinde stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. 6 katlı ofis bloğunda ise yaklaşık bin 900 metrekare alanı kapsıyor.

MESA KOZYATAĞI
Mesa Kozyatağı projesi 11 Mayıs’ta lansmana hazırlanıyor. Mesa Mesken tarafından hayata geçirilen Mesa Kozyatağı fiyatları 950 bin TL’den başlıyor.Temmuz 2019’da konut teslimleri yapılması planlanan projede peşin ödemelerde yüzde 15 indirim yapılıyor. Projede 1+1’den 3+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor.

ÖMÜR İSTANBUL
Ömür İstanbul projesi Esenler kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçiriliyor. 5 Mayıs’ta satışa çıkmaya hazırlanan Ömür İstanbul projesi ön talep toplamaya devam ediyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alan Ömür İstanbul Esenler projesi Efitaş İnşaat Esenler Belediyesi ortaklığında hayata geçiriliyor. Projede toplam 278 konut yer alıyor.

CUBES ANKARA
Cubes Ankara projesi 28 Nisan’da satışa çıkmaya hazırlanıyor. Nuhoğlu güvencesiyle Ankara’da hayata geçirilen projede ön talep toplama süreci başladı. Karma konseptte tasarlanan Cubes Ankara projesinde konut, ofis ve otel birimleri yer alıyor. Projede büyüklükleri 38 metrekare ile 100 metrekare arasında değişen farklı konut seçenekleri yer alıyor. Fiyatlar ise henüz açıklanmadı.

EGE YAPI KORDON İSTANBUL
Ege Yapı Kağıthane projesi Kordon İstanbul 27 Nisan’da görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Lansmana özel yüzde 12 indirimle ön satışlarına start veren Kordon İstanbul Kağıthane fiyatları 353 bin TL’den başlıyor. Projede stüdyodan 3+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Ege Yapı Kordon İstanbul projesinde teslimlerin ise Nisan 2019’da yapılması planlanıyor.

MAKYOL SANTRAL
Makyol Santral projesi de yeni satışa çıkacak konut proeleri arasında yer alıyor. Makyol Santra,l 3 Mayıs’ta görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Makyol İnşaat tarafından Esenyurt’ta hayata geçirilen projede toplam 427 konut ve 8 adet villa yer alıyor. Makyol Santral fiyatları 290 bin TL’den başlıyor. Vade farksız taksitle konut sahibi olunabilen projede teslimlerin Aralık 2018’de yapılması planlanıyor.

BAŞYAPIT DRAGOS
Başyapıt Dragos projesinde 1+1’den 3+1’e kadar farklı konut  seçenekleri yer alıyor. Başyapıt Dragos fiyatları 465 bin TL’den başlıyor. Dap Yapı Dalga Kule’nin hemen yanında yükselen Başyapıt Dragos projesinde vade farksız taksitle konut sahibi olunabiliyor. Projede teslimlerin Aralık 2018’de yapılması planlanıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER