Anasayfa >

Yeni Projeler >

Dap Yapı’dan İzmir’de 3 Yeni Proje

Dap Yapı’dan İzmir’de 3 Yeni Proje

13 Nisan 2017 Perşembe, 09:15:32
Dap Yapı’dan İzmir’de 3 Yeni Proje
İstanbul’da Dalga Kule, Adam Kule, Tango Kule gibi mimaride iddialı projelere imza atan Dap Yapı rotasını İzmir’e çeviriyor. Firma İzmir’de 3 yılda 3 yeni proje hazırlığında….

İstanbul’da Burgul Kule, Tango Kule, Adam Kule, Dalga Kule gibi mimaride iddialı projelere imza atan Dap Yapı, İstanbul’dan sonra İzmir’de de yatırım yapmaya hazırlanıyor.


Bu zamana kadar İstanbul'da 23 projeyi hayata geçiren DAP Yapı, İstanbul dışındaki ilk projesini İzmir'de hayata geçirecek. DAP Yapı'nın İzmir’in Konak bölgesinde inşa edeceği proje 30'ar katlı iki kuleden meydana gelecek.

Hem dünyanın çeşitli yerlerinde, hem Türkiye’de Adana, Bursa, Ankara, Antalya gibi kentlerde proje üretmeyi amaçladıklarını kaydeden Yılmaz, “İzmir’in Konak bölgesinde, Atatürk Stadyumu’nun yanında İzmir’in güzelliğine yaraşır bir projeye başlayacağız. Böylelikle markalı konut anlayışımızı İzmir’e taşıyacağız” dedi.


İzmir’de 3 yılda 3 proje yapacaklarını belirten Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Alsancak projesini 2017’nin dokuzuncu ayına yetiştirmeye çalıştıklarını söyledi.


Yurtdışından ortaklık teklifleri aldıklarını ifade eden Ziya Yılmaz, “Körfez ülkeleri, Avrupa , Türkiye Cumhuriyetlerinden teklif alıyoruz. En son Çinli bir firma ortaklık teklifinde bulundu. Değerlendirme aşamasındayız “ diye konuştu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER