Anasayfa >

Yeni Projeler >

Ocean Conrad Resort Florida Türkiye’de Görücüye Çıktı

Ocean Conrad Resort Florida Türkiye’de Görücüye Çıktı

06 Nisan 2017 Perşembe, 15:32:23
 Ocean Conrad Resort Florida Türkiye’de Görücüye Çıktı
Ocean Conrad Resort Türkiye’de görücüye çıktı. Fiyatların 480 bin dolardan başladığı projede projenin toplam değerinin yüzde 8’i kadar yıllık kira garantisi veriliyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

Florida Fort Laudardale’de Heafey Grup tarafından hayata geçirilen Ocean Conrad Resort Türkiye’de görücüye çıktı.


Fort Lauderdale plajının hemen karşısında konumlanan Ocean Conrad Resort 24 katlı bloktan oluyor. 6-17 kat arasında otel 18-24 kat arasında ise rezidans daireler yer alıyor.


Eylül 2017’de kapılarını açmaya hazırlanan Ocean Conrad Resort Florida projesinde büyüklükleri 47 metrekare ile 150 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1 ve 2+1 konut seçenekleri yer alıyor.

FİYATLAR 480 BİN DOLARDAN BAŞLIYOR

Ocean Conrad Resort fiyatları 480 bin dolardan başlıyor 1,5 milyon dolara kadar yükseliyor. Proje kapsamında ayrıca 6.2 milyon dolar değerinde penthouse daire de bulunuyor.


Yüzde 30 peşinatla konut sahibi olunabilen proje kalan yüzde 70 ise teslim tarihi olan Eylül’den önce ödeniyor. Ya da yüzde 50 peşinat veriliyor kalan yüzde 50 ise mortagage ile ödeniyor.


Ocean Conrad Resort projesinden konut satın alanlar yılbaşı gibi özel günlerin dışında yılda 30 ile 90 arasında satın aldıkları dairede konaklayabiliyorlar ve Conrad otelin tüm hizmetlerinden faydalanabiliyorlar.


YÜZDE 8 KİRA GARANTİSİ
Ev sahipleri oturmadıkları dönemlerde ise dairelerini Hilton Conrad’a kiralayarak senede yüzde 8 kira geliri elde edebiliyorlar.


KAR ORTAĞI
Kiralamayı tercih etmeyen konut alıcıları ise direk kar ortağı olabiliyor. Sistem şöyle işliyor; toplam kazancın yüzde 15’i masraflara kesiliyor kalan yüzde 85 ise yüzde 50 yüzde 50 paylaşılıyor. Dileyenler ise satın aldıkları dairede kendileri oturabiliyor.


YÜZDE 35’İ SATILDI
Projeye Türklerden büyük ilgi olduğunu söyleyen Heafey Group Başkan Yardımcısı Carmine Zayoun, Ocean Conrad Resort’un yüzde 35’inin satıldığını söyledi.


Projenin yüzde 50’sini Türklere satmayı hedeflediklerini belirten Zayoun, “Projenin yüzde 357i satıldı. Dairelerden 16 tanesini Türklere sattık. Aralarında ünlü isimler de var. Hedefimiz projenin yüzde 50’sini Türklere satmak” dedi.


İSTANBUL’DA YATIRIM PLANIMIZ VAR
Kanada ve Amerika’da toplam 6 otel, 10 restoran ve 230 bin metrekare ticari alanlarının olduğunu belirten Zayoun, İstanbul’da da yatırım planlarının olduğunu  söyledi.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER