Anasayfa >

Yeni Projeler >

Dap Yapı’dan 7,5 Milyar TL’lik Yeni Proje

Dap Yapı’dan 7,5 Milyar TL’lik Yeni Proje

03 Nisan 2017 Pazartesi, 13:49:10
Dap Yapı’dan 7,5 Milyar TL’lik Yeni Proje
Meydan AVM’de kurduğu indirim çadırı ile yüzde 25’e yakın indirimle konut satan Dap Yapı, 2017-2018 yılları arasında 7,5 milyar TL’lik yeni projeye start vermeye hazırlanıyor…

23 Mart’ta başlayan Dap Dünyası Çadır Günleri kampanyası 14 Nisan’a kadar uzatıldı. Kampanya kapsamında Dalga Kule, Burgu Kule, Tango Kule, Vazo Kule, Adam Kule, Taksim Petek Residence, Teras Kule ve DAP Vadisi'nde yer alan ofisler, güncel fiyatları dörtte bir oranında düşürülerek alıcı ve yatırımcılarla buluşuyor.

Yüzde 25 indirimle konut sahibi olma fırsatı sunulan Dap Yapı Çadır Günleri kampanyası Meydan AVM’de 14 Nisan’a kadar devam edecek.


7,5 MİLYAR TL’LİK YENİ PROJE YOLDA
2017-2018 tarihleri arasında 7-7,5 milyar TL’lik yeni projeye start vermeye hazırlandıklarını belirten Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Hükümetin desteğiyle beraber KDV indirimi olsun, tüketici yasasındaki değişiklikler olsun ve imar düzenlemelerinde birçok düzenleme yapıldı. Bu da tabi ki bizim sektörümüze çok büyük katkısı oldu. Şu andaki piyasanın hareketlenmesine bunların çok büyük etkisi var. Bizde piyasaları hareketlendirmek için konut sektörü olarak Dap Yapı olarak ciddi enstrümanlar geliştiriyoruz. İşte görüyorsunuz Ümraniye'de çadırın içerisindeyiz. Merkezi bir lokasyondayız ve ofis çok kalabalık. Yine emlak Konut ile geliştirdiğimiz Validebağ Projesi'nde bir çadır kurduk orda gerçekten bir izdiham oluştu. Orda gördüğümüz talebi diğer projelerimize de yansıtalım istedik." dedi.

297 BİN TL’YE ÖDÜLLÜ PROJE
Ödüllü, otel donanımlı projeleri yüzde 25 indirimle tüketici ile buluşturduklarını ifade eden Ziya Yılmaz, “Herkesin kendi bütçesine göre almasını tavsiye ediyorum. 2 hafta sürecek olan kampanyamızda 397 bin TL'lik konut297 bin TL'ye, 500 bin TL'lik konut 375 bin TL'ye, 1 milyon TL'lik konut 750 bin TL'ye satılacak." dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER