Anasayfa >

Yeni Projeler >

2017 Nisan’da Yeni Satışa Çıkacak Konut Projeleri

2017 Nisan’da Yeni Satışa Çıkacak Konut Projeleri

31 Mart 2017 Cuma, 13:57:26
2017 Nisan’da Yeni Satışa Çıkacak Konut Projeleri
Lansmana özel fiyat ve ödeme seçenekleri ile Nisan’da yeni satışa çıkacak konut projeleri haberimizde…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ
MESA KOZYATAĞI
Mesa Kozyatağı projesi ön talep toplamaya başladı. Projede resmi satışların 11 Mayıs’ta yapılacak olan lansmanla birlikte başlaması planlanıyor. Mesa Mesken tarafından hayata geçirilen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Mayıs 2019’da konut teslimleri yapılması planlanan projede fiyatlar ise henüz açıklanmadı.HASBAHÇE KAĞITHANE
Hasbahçe Evleri Kağıthane’de yükseliyor. 1 Nisan’da görücüye çıkmaya hazırlanan projenin temeli yarın atılacak. 16 bin metrekare alan üzerinde yükselecek olan Hasbahçe Kağıthane projesi Genyap, Bautim ve Özma ortaklığında hayata geçiriliyor. 2 blokta toplam 118konuttan oluşan Hasbahçe Evleri fiyatları ise henüz netleşmedi. Projede konutların tamamı brüt 105 metrekare 2+1 dairelerden oluşuyor.


 LARİSSA GÖL EVLERİ
Larissa Göl Evleri projesi İzmin Menemen’de hayata geçiriliyor. 40 bin metrekare alan üzerinde yükselen projede bin 200 konut yer alıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alan Larissa Göl Evleri İzmir fiyatları ise henüz açıklanmadı.

 MYWAY DELUXE
Myway Deluxe projesi Gözde Grubu tarafından hayata geçiriliyor. İzmir Alsancak’ta yükselen Myway Deluxe Alsancak projesi toplam 120 konuttan oluşuyor. Projede stüdyo, 1+1 ve 2+1 konut seçenekleri yer alıyor. Nisan ayı içerisinde satışa çıkması planlanan projede fiyatlar henüz belli olmadı. Gözde Grubu Myway Deluxe İzmir projesinde teslimlerin ise Ekim 2018’de yapılması planlanıyor.

 

 

 

 

 

 

İSTOVA KAĞITHANE

İstova KAğıthane projesi 4 bloktan oluşuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alan İstova Kağıthane fiyatları 440 bi TL'den başlıyor. Yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen projede kalan konut bedel ise banka kredisi ile ödeniyor. 18 ay sonra konut teslimleri yapılması planlanan İstova Kağıthane projesi Yamaç Yapı tarafından inşa ediliyor.

 

 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER