Anasayfa >

Yeni Projeler >

Breeze De Mar Orlando Türkiye’de Satışta! 10 Bin Dolar Kira Garantili!

Breeze De Mar Orlando Türkiye’de Satışta! 10 Bin Dolar Kira Garantili!

28 Mart 2017 Salı, 12:15:05
Breeze De Mar Orlando Türkiye’de Satışta! 10 Bin Dolar Kira Garantili!
ABD’nin Floriada eyaleti Orlando’da hayata geçirilen Breeze De Mar Türkiye’de satışa çıktı. Fiyatların 90 bin 400 dolar başlangıç gösterdiği projenin reklam yüzü ise Sertar Ortaç ve eşi Chloe Ortaç oldu….


ABD’nin Florida eyaleti Orlando bölgesinde hayata geçirilen Breeze De Mar Türkiye’de satışa çıktı.

Reklam yüzü başarılı şarkıcı Serdar Ortaç ve eşi  Chloe Ortaç olan Breeze De Mar Orlando projesinde fiyatlar 90 bin 400 dolardan başlıyor. Yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabilen projede 30 yıl yıllık 6,5 faizle taksit imkanı sunuluyor.

Breeze De Mar ödeme planına gore örneğin 100 bin dolara alacağınız bir daire için 20 bin dolar peşinat ödüyorsunuz, geri kalan 80 bin doları kredi ile ödüyorsunuz. Size aylık 505 dolar mortgane ödemesi çıkarken evin yıllık getirisi 10 bin dolarken aylığı 833 dolara denk geliyor. Böylelikle sizin cebinizde yaklaşık 327 dolar bir para kalıyor.

Almanya’da faaliyet gösteren ve birçok projeye imza atan Akpınar Sirketler Grubu şirketlerinden olan GAOK Invest LLC tarafından 230 milyon USD’lik yatırımla gerçekleştirilecek Breeze De Mar Disney Shop, Disney Eğlence merkezi, NASA Uzay Üssü gibi Orlando’nun outlet alışveriş ve eğlence merkezlerinin tam ortasında konumlanıyor.  900 bin metrekare alan üzerinde yükselen projede bin 364 konut yer alıyor.

Breeze De Mar projesinde büyüklükleri 56 metrekare ile 113 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 3+1 dubleks daire seçenekleri yer alıyor.


FİYATLAR 90 BİN 400 DOLARDAN BAŞLIYOR

Breeze De Mar Orlando fiyatları 90 bin 400 dolardan başlıyor 189 bin 200 dolara kadar yükseliyor.

Breeze De Mar Orlando’da projenin yüzde 10’u kadar yıllık kira garantisi veriliyor.

Aralık 2017’de inşaatına başlaşlanması planlanan projede konut teslimlerinin ise Aralık 2018’de yapılması planlanıyor.


Projenin tamamlanmasından sonra konutlar yılda 70 milyon turisti ağırlayan Orlando’da 2019 yılından itibaren resort/otel olarak faaliyet gösterecek ve böylece yatırımcısına yıllık kira geliri de sağlayacak.

YÜZDE 10 KİRA GARANTİLİ

Breeze De Mar projesine yatırım yapmak isteyenler peşin alımların yanında isterlerse yüzde 20’si peşin olmak üzere 5 yıldan 30 yıla kadar uzanan süre içinde GAOK Invest LLC’in sunduğu mortgage seçeneklerinden yararlanabilecekler. Taksitle ABD’de konut alanların mortgage taksitleri yüzde 10 garantili kira gelirlerinden düşülecek ve buradan kalan kısım da hesaplarına yatırılacak.  Bu ödemeler inşaatın tamamlanmasından sonra yapılacak tapu devri ve kiralamadan sonra başlayacak.  

Bu projede ev sahibi olanlar dilerlerse 90 gün önceden bildirmek kaydıyla 2 hafta boyunca evlerinde kira ödemeden ücretsiz olarak kalabilirken, konutların bakımı ve kiralanması gibi konular ile de uğraşmayacaklar.


Breeze De Mar gayrimenkul projesinin tanıtım toplantısında proje ile ilgili bilgiler veren GAOK Invest LLC CEO’su Onur Kasar, projeye yatırım yapanlara GAOK Invest LLC olarak yatırım miktarına göre yıllık yüzde 10 oranında net kira geliri sağlayacaklarını söyledi.

REKLAMA KARŞILIK 4 DAİRE
Proje ortakları ile Miami tatilinde tanıştıklarını belirten Serdar Ortaç, reklam karşı projeden eşiyle birlikte ikişer daire aldıklarını söyledi. İçinde yaşayacakları bir projenin reklam yüzü olmanıın güzel olduğunu belirten Ortaç, projeye güveniyoruz dedi. Ortaç’ın eşi Chloe ise Orlando’nun aileler için çok doğru bir yer alduğunu söyledi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER