Anasayfa >

Yeni Projeler >

Pixell Prime Kağıthane Fiyatları 240 Bin TL’den Başlıyor

Pixell Prime Kağıthane Fiyatları 240 Bin TL’den Başlıyor

24 Mart 2017 Cuma, 12:12:46
Pixell Prime Kağıthane Fiyatları 240 Bin TL’den Başlıyor
1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alan Pixell Prime Kağıthane fiyatları 240 bin TL’den başlıyor. Projede peşin ödemelerde yüzde 20 indirim yapılıyor…


Aycan&Feres İş Ortaklığı, Kağıthane’de hayata geçirdiği dikey orman konseptli Greenox Urban Residence’tan sonra yeni bir proje için kolları sıvadı.

Ünlü ressam Piet Mondrian’ın eserlerinden ilham alınarak tasarlanan Pixell Prime projesi, 12 milyon TL yatırımla hayata geçirilecek.

8 katlı tek bloktan oluşan Pixell Prime Kağıthane projesi toplam 24 konuttan meydana geliyor.

Pixell Prime projesinde büyüklükleri 56 metrekare ile 140 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks daire seçenekleri yer alıyor.

Kasım 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan Kağıthane Pixell Prime fiyatları 270 bin TL’den başlıyor 636 bin TL’ye kadar çıkıyor.

Peşin ödemelerde yüzde 20 indirim yapılan Pixell Prime Kağıthane projesinde kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Projede banka kredisi kullanılabiliyor.

Mimar Salih Çıkman imzası taşıyan Pixell Prime, Metrocity, Kanyon ve Özdilek gibi alışveriş merkezlerinin bulunduğu Büyükdere Caddesine 8 dakika, Axis AVM’nin konumlandığı Cendere Yolu’na ise 5 dakika mesafede inşa ediliyor.Pixell Prime Kağıthane projesinin sosyal olanakları arasında ise;
•    Fitness alanı
•    Bilardo
•    Pinpon masası
•    Oyun konsolu yer alıyor.


Her daire için kilitlenebilir depolama alanı bulunan projede mutfakta ankastre ocak, fırın ve davlumbaz, klima alt yapısı, yüksek hızda internet bağlantısına olanak sağlayan data iletişim ağı tesisatı, kablolu TV ve uydu anten sistemi yer alıyor.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER