Anasayfa >

Yeni Projeler >

Huzurlu Marmara Güneşli Projesinde ilk Adım Atıldı

Huzurlu Marmara Güneşli Projesinde ilk Adım Atıldı

22 Mart 2017 Çarşamba, 14:41:35
Huzurlu Marmara Güneşli Projesinde ilk Adım Atıldı
Kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilecek olan Huzurlu Marmara Güneşli proje sahasında yıkımlar başladı. Arazi üzerinde 292 konut inşa edilecek…

Huzurlu Marmara Güneşli projesinde ilk adım atıldı. kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilecek olan proje sahasında yıkımlar başladı.

Huzurlu Marmara Güneşli projesi 292 konuttan oluşuyor. 56 bin metrekare alan üzerinde yükselecek olan proje Basın Ekspres yoluna yakın mesafede konumlanıyor.

Bağcılar Belediyesi’nin Güneşli’deki ilk dönüşüm projesi olma özelliği taşıyan Huzurlu Marmara Güneşli projesinde teslimlerin 2018 sonunda yapılması planlanınyor.

4 bloktan oluşan Huzurlu Marmara Güneşli projesinde 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Karma konseptte tasarlanan projede bin 550 metrekarelik ticari alan da yer alıyor.


“EVİNİZİN DEĞERİ 3-4 KAT ARTACAK”
Yıkım töreninde konuşan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı; “ Site sakinlerimiz kendi aralarında uzlaşırlarsa yeni dönüşümlerin önünü açmış oluruz. Biz belediye olarak gerekli her türlü desteği vermeye hazırız. İlçemize sağlıklı, modern yapılar kazandırmalıyız. Mevcut evinizin değeri dönüşüme girdiği zaman 3-4 kat değer kazanacak. Huzurlu Marmara Güneşli projesi de bunlardan birisidir” dedi.

“RİSKLİ YAPILARIN ACİLEN YENİLENMESİ GEREKİYOR”
Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı; “Özellikle İstanbul’da kentsel dönüşüm çalışmaları hız kazandı. Biz de Huzurlu Marmara Güneşli projemizle bu dönüşüm seferberliğine destek veriyoruz. Şehirlerimizi çevreyle uyumlu biçimde modern hale getirmek ve çevreye duyarlı yerleşimler oluşturmak için Güneşli’de dönüşüm seferberliğini başlatan Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Türkiye genelinde, özellikle İstanbul’da riskli yapıların acilen sağlıklı ve güvenli yaşam alanlarına dönüştürülmesi adına Kentsel dönüşüme hız veren hükümetimize de şükranlarımızı sunuyoruz. İnşallah kısa zamanda planlı yapılaşmayla burada modern siteler tesis edeceğiz” diye konuştu.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER