Anasayfa >

Yeni Projeler >

Feres İnşaat’tan Kağıthane’de Bin 100 Konutluk Yeni Proje

Feres İnşaat’tan Kağıthane’de Bin 100 Konutluk Yeni Proje

01 Mart 2017 Çarşamba, 11:55:20
 Feres İnşaat’tan Kağıthane’de Bin 100 Konutluk Yeni Proje
Grenox Urban projesine Aycan Gayrimenkul ile birlikte giren Feres İnşaat, Kağıthane’de Türkiye’nin ilk alan bazlı projesini yapmaya hazırlanıyor. Projenin detayları haberimizde…

Feres İnşaat, Kağıthane’de yeni proje için kolları sıvadı. Türkiye’nin ilk ve tek dikey orman projesi Greenox Urban Residence’a Aycan Gayrimenkul’le birlikte inşa eden şirket, eski Büyükdere Caddesi’ne 300 metre mesafede Türkiye’nin ilk alan bazlı projesini yapmaya hazırlanıyor.


3 etaptan oluşan Feres İnşaat Kağıthane projesi toplam bin 100 konuttan oluşuyor. kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilecek olan proje,  10 dönüm alan üzerinde yükselecek. Söz konusu arsa üzerindeki 110 binanın yıkımı ise yakında yapılacak.


Feres İnşaat Kağıthane projesinin Ekim 2017’de görücüye çıkması planlanıyor.

Türkiye’nin ilk dikey ormanından sonra ilk alan bazlı kentsel dönüşüm projesini hayata geçirmeye hazırlandıklarını belirten Feres İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Recep Sevim, Feres olarak 1000 metrekarelik bir ada çalışması yerine 5 bin veya 10 bin metrekareden oluşan alan bazı dönüşümler tercih ediyoruz dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER