Anasayfa >

Yeni Projeler >

Sur Yapı Excellence Koşuyolu Lansmana Özel Fiyatlarla Satışta

Sur Yapı Excellence Koşuyolu Lansmana Özel Fiyatlarla Satışta

21 Şubat 2017 Salı, 15:48:19
Sur Yapı Excellence Koşuyolu Lansmana Özel Fiyatlarla Satışta
Sur Yapı Koşuyolu projesi Excellence lansmana özel fiyatlarla satışa çıktı. Hiç peşinatsız, vade farksız taksitle konut sahibi olunabilen Sur Yapı Excelence Koşuyolu fiyatları 918 bin TL’den başlıyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

Sur Yapı Koşuyolu’nda yeni projesi Excellence’ı lansmana özel fiyatlarla satışa çıkardı. 57 bin 700 metrekare alan üzerinde yükselen Sur Yapı Excelence Koşuyolu projesi 184 konut ve 27 adet dükkandan oluşuyor.


700 MİLYONLUK YATIRIM
700 milyon TL yatırımla hayata geçirilen projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Projede 1+1 daireler 57-69 metrekare, 2+1 daireler 97-156 metrekare, 3+1 dubleks daireler 204-227 metrekare, 4+1 dubleksler ise 246-381 metrekare büyüklükte tasarlanıyor. Projede yatay blokta 1+1 daireler ve home ofisler  22 katlı apartman bloğunda ise 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor.


İLK 50 DAİREYE ÖZEL 15 BİN TL
Sur Yapı Excellence Koşuyolu fiyatları ilk 50 daireye özel metrekaresi ortalama 15 bin TL’den başlıyor.


PEŞİNAT YOK VADE FARKI YOK
emlak Konut GYO kampanyası kapsamında 20 yıla varan vade seçenekleri ile ev sahibi olunabilen projede ayrıca şirketin Ocak’ta başlattığı “Olur Olur Bal Gibi Olur” kampanyası ile de peşinatsız, vade farksız daire imkanı sunuluyor.


30 ay sonra konut teslimlerinin yapılması planlanan Sur Yapı Excellence Koşuyolu projesi akıllı ev sistemi ile donatılıyor.


AVRASYA TÜNELİ’NE KOMŞU
Merkezi konumu ile öne çıkan proje Avrasya Tüneli’ne 500-600 metre uzaklıkta konumlanıyor.  Proje yüksek kotta bulunduğu için daireler Kız Kulesi, Haydarpaşa, Adalar, tarihi Yarımada ve şehir manzarasına hakim konumda yer alıyor.


SON ZAMANLARIN EN İYİ FİYATLANDIRMASI
Projeyi son zamanların en iyi fiyatlandırması ile satışa sunduklarını belirten Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, prim potansiyeli çok yüksek bir projede dedi.


“OLUR OLUR BAL GİBİ OLUR” KAMPANYASI 1 YADA 143 MİLYON CİRO YAPTIRDI
Projede emlak konut GYO kampanyasının yanı sıra 15 Ocak’ta başladıkları Olur Olur Bal Gibi Olur kampanyasının da geçerli olduğunu belirten Elmas, “Kampanyaya 15 Ocak’ta başladık. Kampanya kapsamında 1 ayda 215 konut sattık ve 143 milyon ciro yaptık. Bu rakamlara Excellence projemiz dahil değildi. Şimdi bu projemizi de dahil ettik” dedi.


10 YIL ÖNCE NİYETLENDİK BUGÜNE KISMETMİŞ
Sur Yapı Excellence Koşuyolu projesinin arsası için 10 yıl önce ön protokol imzaladıklarını fakat daha sonra ortaklar arasında çıkan anlaşmazlıktan dolayı bugüne kaldığını belirten Elmas, “10 yıl sonra anlaşmaya vardık. Kısmet bugüneymiş. Kozyatağı’nda böylesi büyük bir arazi bulmak çok zor. 1,5 yıldır bu proje üzerinde çalışıyoruz” ifadesinde bulundu.


DOLAR PLANLADIK TL İLE SATIŞA ÇIKTIK
Projeyi dolar ile satışa çıkarmayı planladıklarını fakat dolar kurundaki artıştan dolayı TL’ye döndüklerini belirten Elmas, “5 bin 500 dolardan satışa çıkmayı planlıyorduk. Dolar yükselince TL’ye döndük. Dolar ve gayrimenkul her zaman birbirini tamamlamıştır. 1 yıl içinde yine dolar ve gayrimenkul fiyatlarının birbirini yakalayacağını düşünüyoruz. Bu anlamda da yatırımcıya bir fırsat sunuyoruz” ifadesinde bulundu.


KADIKÖY’DEKİ 15 KAT SINIRI BİZİ KAPSAMIYOR
Elmas, 22 katlı blokların yer aldığı Sur Yapı Excelence Koşuyolu projesinin Kadıköy’deki 15 kat sınırını nasıl aştığı sorusu üzerine, “15 kat sınırının olduğu kısımda değiliz biz. Sınır Kadıköy genelini kapsamıyor. Bağdat Caddesi ve aşağısını kapsıyor. Bizim projemizin olduğu yer böyle bir plana dahil değil. Sınırın olduğu yerlerde kat yoğunluğu daha fazla bizim daha az” şeklinde cevap verdi.


2017’DE HEDEF 1 MLİYAR TL’LİK SATIŞ
Satışta 12 projelerinin olduğunu yıl içinde 4-5 yeni projeyi daha satışa çıkaracaklarını söyleyen Elmas, “Satışta olan 12 projemiz var. 3 bin 600 konutluk bir adete ulaştık. Portföy büyüklüğümüz de 3,6 milyar TL. 1 milyar TL’sini 2017’de satışa dönüştürmeyi hedefliyoruz. Ocak ayını 143 milyon TL ile kapattık. Yeni projelerimizle birlikte yılı 1 milyar TL ile kapatmayı planlıyoruz” dişe konuştu.


2016’DA YÜZDE 22 BÜYÜDÜK
2016’nın zor bir yıl olmasına rağmen seneyi yüzde 22 büyüme ile kapattıklarını açıklayan Elmas, “Biz Türkiye’nin geleceğine güveniyoruz. 2 ay sonra bir referandumun olmasına rağmen insanlar konut almaya koşuyorlarsa karamsar değiller demektir. Önemli olan erişilebilirlik” dedi.


240 AY 0,79 FAİZ ÇOK İŞLEMEDİ
Emlak Konut 20 yıl vadeli satış kampanyasına değinen Elmas, “20 yıl yüzde 0,79 faiz pek işlemedi. Eğer faiz yüzde 0,50’ye çekilseydi  tam maması ile işleyecekti ve daha erişilebilir olacaktı” ifadesinde bulundu.SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER