Anasayfa >

Yeni Projeler >

Gümüş Park Avenue İzmir’de Teslime Kadar Kira Desteği

Gümüş Park Avenue İzmir’de Teslime Kadar Kira Desteği

11 Ocak 2017 Çarşamba, 16:13:20
Gümüş Park Avenue İzmir’de Teslime Kadar Kira Desteği
Gümüş Park Avenue fiyatları 295 bin TL’den başlıyor. İzmir Bornova’da yükselen projede teslime kadar kira desteği veriliyor…

Gümüş İnşaat tarafından İzmir Bornova’da hayata geçirilen Gümüş Park Avenue projesi 2 bin 70 metrekare arası üzerinde 18 katlı tek bloktan oluşuyor.

Toplam 135 konuttan oluşan Gümüş Park Avenue İzmir projesinde konutların tamamı büyüklükleri 101 ile 111 metrekare arasında değişen 2+1 dairelerden oluşuyor.

Gümüş Park Avenue fiyatları 295 bin TL’den başlıyor 430 bin TL’ye kadar yükseliyor. Yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen Gümüş Park Avenue Bornova projesinde kalan konut bedeli ise banka kredisi ile ödeniyor. Projede teslime kadar kira desteği veriliyor.

Mart 2019’da konut teslimleri yapılması planlanan Gümüş Park Avenue projesinde peşin alımlarda ise yüzde 10 indirim yapılıyor.

Gümüş Park Avenue projesinde Ocak ayı boyunca konut sahibi olanlardan 2 yıl süresince aidat parası alınmıyor.

Point Bornova’ya 200 metre, çevre yoluna ise 300 metre uzaklıkta konumlanan Gümüş Park Avenue projesinin sosyal olanakları arasında ise;
•    Yüzme havuzu
•    Fitness salonu
•    Cep sineması
•    Çocuk ve yetişkinler için kapalı oyun alanı
•    Peyzaj alanı
•    Çocuk oyun parkı
•    Kapalı otopark yer alıyor.

Dairelerin tamamının çift banyolu olarak tasarlandığı projede sıcak su , ankstre 3’lü set , asma tavan, duvar kağıdı çalışmaları, ahşap kaplama kapı, mutfak vestiyer, banyo dolapları, merkezi uydu sistemi ve görüntülü intercom gibi birçok özellik bulunuyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER