Anasayfa >

Yeni Projeler >

Ataşehir’e 75 Yatak Kapasiteli Yeni Hastane Geliyor

Ataşehir’e 75 Yatak Kapasiteli Yeni Hastane Geliyor

04 Ocak 2017 Çarşamba, 11:43:06
Ataşehir’e 75 Yatak Kapasiteli Yeni Hastane Geliyor
BY Gayrimenkul Ataşehir Küçükbakkalköy’de 75 yatak kapasiteli yeni bir hastane için düğmeye bastı. İşte projenin detayları….

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


By Gayrimenkul, İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir Küçükbakkalköy Mahallesi, 231 pafta, 2145 ada 4 nolu parselde yeni bir hastane projesine başlamaya hazırlanıyor.


41 milyon 690 bin 950 TL yatırımla hayata geçirilen By Gayrimenkul Küçükbakkalköy hastane projesi tamamlandığında 75 yatak kapasite ile hizmet verecek.


3 bin 380 metrekare alan üzerinde yükselen proje 8 normal kat, 8 bodrum kat, 1 zemin kat ve 1 tesisat katı bulunuyor.


Proje kapsamında, acil servis hizmeti, ambulans hizmeti, polikiniklik hizmetleri, yataklı servis hizmetleri, ameliyathane, doğumhane, merkezi sterilizasyon ünitesi, erişkin yoğun bakım ünitesi, yeni doğan yoğun bakım ünitesi, TPN hazırlama ünitesi, görüntüleme ünitesi, nükleer tıp ünitesi, anjiyo ünitesi, fizik tedavi ve rehabilitasyon ünitesi, tüp bebek ünitesi, taş kırma ünitesi, endoskopi ünitesi, odyoloji ünitesi, radyoterapi ünitesi, biyokimya laboratuarı, mikrobiyoloji laboratuarı, patoloji laboratuarı, genetik laboratuarı, hasta hakları birimi, organ bağış birimi, bilgi işlem birimi, arşiv, mutfak, yemekhane, çamaşırhane, kreş ve personel giyinme ve soyunma odaları yer alıyor.

 

HANGİ POLİKLİNİKLER VAR?

By Gayrimenkul Ataşehir hastanesi kapsamında, dahiliye, çocuk, genel cerrahi, kadın hastalıkları ve doğum, göğüs hastalıkları, nöroloji, beyin cerrahisi, kardiyoloji, kalp damar cerrahisi, kbb, cildiye, plastik ve rekonstrüktif cerrahi, göz, üroloji, ortopedi, fizik tedavi, psikiyatri, gastroenteroloji, çocuk cerrahisi, çocuk psikiyatrisi, medikal onkoloji, radyasyon onkolojisi, endokrin, enfeksiyon hastalıkları, göğüs cerrahisi, ağız ve diş sağlığı branşlarında poliklinik hizmetleri verilecek.

 

HASTANENİN KONUMU

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER