Anasayfa >

Yeni Projeler >

Keten Papilio Bomonti Görücüye Çıktı

Keten Papilio Bomonti Görücüye Çıktı

22 Aralık 2016 Perşembe, 10:33:46
 Keten  Papilio Bomonti Görücüye Çıktı
Şişli Bomonti’de yükselen Keten Papilio görücüye çıktı. 1+1’den 3+1’ e kadar farklı konut seçeneklerinin yer aldığı Kenet Papilio fiyatları 650 bin TL’den başlıyor…

Nişantaşı, Etiler, Cihangir, Salacak, Erenköy ve Suadiye gibi İstanbul’un merkezi lokasyonlarında hayata geçirdiği projelerle dikkat çeken Keten Grup, Şişli Bomonti’deki yeni projesi Keten Papilio projesini görücüye çıkardı.


Toplam 30 konut ve 7 dükkandan oluşan Keten Papilio Bomonti projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor.


Bomonti Fırın Sokak’ta konumlanan Keten Papilio fiyatları ise 650 bin TL’den başlıyor. Projede banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor.

Bomonti’nin Şişli’den ayrılarak yepyeni bir konut bölgesi haline geldiğine dikkat çeken Keten Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Keten,  

Bomonti’deki değişimi fark ederek bu bölgenin yükselen bir değer olacağını öngördük ve yatırım şirketimiz Primist ile birlikte bölgedeki ilk projemizi tamamladık. Toplam 76 daireden oluşan, klasik apartman yaşantısının, modern bir yansıması olarak tasarladığımız “Keten Bomonti”de yaşam, Aralık 2016 itibariyle başladı. Şimdi de Keten Grup olarak “Bomonti kozasından çıkıyor” sloganıyla bölgedeki dönüşüme gönderme yaparak “Keten Papilio Bomonti” projesini hayata geçiriyoruz.”  dedi.


Lansman gecesinde Barış İçin Müzik Vakfı’na destek sağlamak amacıyla, vakfın yaylı çalgılar beşlisi de eşsiz bir müzik ziyafeti verdi. Her çocuğun sanatla buluşma hakkı olduğu ve müziğin iyileştirici gücüyle yaşamları değiştirdiği inancıyla, imkanı olmayan 7-19 yaş arasında çocuklara ve gençlere ücretsiz müzik eğitimi vermeyi misyon edinen Barış İçin Müzik Vakfı 2005 yılından bu yana 5.000’den fazla çocuk ve gencin müzikle buluşmasını sağladı.


Bomontiada’ta gerçekleşen lansman Simple Present Band’in konseriyle son buldu.
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER