Anasayfa >

Yeni Projeler >

Ortadoğu Grup’tan 2017’de 6 Yeni Proje

Ortadoğu Grup’tan 2017’de 6 Yeni Proje

13 Aralık 2016 Salı, 13:50:35
Ortadoğu Grup’tan 2017’de 6 Yeni Proje
Resim İstanbul projesinin satışlarına devam eden Ortadoğu Grup, 2017’de 1 milyar TL değerinde 6 yeni projeye start vermeye hazırlanıyor. İşte o projeler…

Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gür, 2016 yılına dair değerlendirmede bulunurken 2017 projelerini de açıkladı.


2017 yılında 6 yeni projeye başlayacaklarını belirten Gür, projelerin Sancaktepe, Zekeriyaköy, Eyüp, Kağıthane, Taşdelen ve Kandilli bölgelerinde yer aldığını söyledi.


6 projenin yatırım maliyetinin 1 milyar TL’yi bulacağını ifade eden Gür, 2017 yılının çok daha iyi geçeceğini söyledi.


İnşaatı ve satışı devam eden projeler hakkında da bilgi veren Mehmet Gür,  “Bulunduğumuz tüm sektörlerde hayata geçirilmeye çalışılan büyük ve uzun vadeli projeler profesyonellik, mali güç ve titizlik istiyor. Bugün bir projeyi hayata geçirmeye karar verdiğinizde hazırlık süreci bile çok uzun vakitler alıyor. Neticede doğru projeleri, doğru yatırımları yaptığınız zaman karşılığını da alıyorsunuz. 2016 yılı, terör eylemlerinin doğurduğu negatif sonuçlarla geçen bir yıl olmasına rağmen Yeni Nesil Eyüp ve Mod İstanbul projelerimizi hayata geçirdik. Ayrıca Resim İstanbul’un ikinci etabında ve Merkez Zekeriyaköy projemizde daire teslimlerini gerçekleştirdik. Kısacası 2016 yılında yaşanan bunca olumsuz olaylara rağmen inşaat sektöründeki satış rakamları geçen yıldan aşağı kalmadı. Dolayısıyla ekonomimizin ne denli güçlü olduğunu, birlik ve beraberlik çerçevesinde her zorluğu aşabileceğimizi bir kez daha anlamış olduk” şeklinde sözlerini tamamladı.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER