Anasayfa >

Yeni Projeler >

Divan Residence at G Tower 370 Bin TL’den Satışta

Divan Residence at G Tower 370 Bin TL’den Satışta

30 Kasım 2016 Çarşamba, 12:13:18
Divan Residence at G Tower 370 Bin TL’den Satışta
Mar Yapı Güneşli’deki yeni projesi Divan Residence At G Tower’ı satışa çıkardı. G Tower fiyatları 370 bin TL’den başlıyor. Şirket 2017’nin ilk çeyreğinde Sefaköy’de 200 milyon TL’lik yeni bir projeye daha başlamaya hazırlanıyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

Mar Yapı Güneşli Basın Ekspres’teki yeni projesi Divan Residence at G Tower’ı satışa çıkardı. Divan Grubu işbirliği ile hayata geçirilen G Tower projesi toplam 430 konuttan oluşuyor.


1+1 ve 2+1 daire seçenekleri yer alan Divan Residence at G Tower fiyatları metrekare bazında 5 bin 500 TL’den başlıyor.


Dairelerin 370 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu Mar Yapı G Tower projesinde banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor.


Eylül 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan Divan Residence at G Tower projesinde rezidanslar Divan Grubu işletecek.


195 MİLYON TL’LİK YATIRIM
Otel konseptinde hayata geçirilen Divan Residence at G Tower projesinde asansörle metro durağına ulaşmak mümkün. 195 milyon TL yatırımla hayata geçirilen projenin hemen altında metro geçiyor.


Yüzme havuzu, 3 bin metrekare spor salonu, güvenlik, otopark, sauna, çocuk oyun alanları ve fitness salonu gibi birçok imkanın sunulduğu projede aidat fiyatları ise metrekare bazında 4,5-5 TL civarında…


BASIN EKSPRES’İN DEĞERİNİ İLK GÖREN FİRMAYIZ
Basın Ekspres’i değerini ilk gören ve inanan firma olduklarını söyleyen Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, “Basın Ekspres’in değerini ilk başından gören bir firmayız. Metro bağlantısı ve deniz otobüslerine yakınlığı bölgeyi daha kıymetli yapıyor. Basın Ekspres, Reidin tarafından yapılan araştırmaya göre kira getirisi en yüksek birinci bölge.   Divan Residence at G Tower da yatırımcısına çok kazandıracak bir proje” dedi.


PRESTİJ YOLUNA 800 MİLYON TL’LİK YATIRIM
Basın Ekspres’te bugüne kadar yaklaşık 700-800 milyon TL yatırım yaptıklarını belirten Özkök, “Burada yatırımlarımız devam edecek. Bölgede 100 dönümün üzerinde arsa stoklarımız var. Başka lokasyonlara da bakıyoruz ama Basın Ekspres bizim göz bebeğimiz” dedi.


SEFAKÖY’DE 200 MİLYON TL’LİK YENİ PROJE
2017’de Sefaköy’de yeni bir projeye başlayacaklarını belirten Münir Özkök, “Sefaköy’de yeni projemiz var. Ruhsat aşamasında. Üniversiteler bölgesinde. AVM, rezidans ve ofis birimlerinden oluşacak. Yaklaşık 200 milyon TL yatırım maliyeti var. 2017’nin ilk çeyreğinde bu projemize de başlayacağız”

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER