Anasayfa >

Yeni Projeler >

G Rotana Projesi Satışa Çıktı

G Rotana Projesi Satışa Çıktı

18 Kasım 2016 Cuma, 12:12:38
G Rotana Projesi Satışa Çıktı
Basın Ekspres’te konumlanan G Rotana projesi satışa çıktı. Fiyatların 290 bin dolardan başlangıç gösterdiği projede yılık 20 bin dolar kira getirisi garanti ediliyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


Mar Yapı ve Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) merkezli, Körfez’in otel zincirlerinden Rotana Group işbirliği ile İstanbul Avrupa Yakası Güneşli’de hayata geçirilen G Rotana projesi satışa çıktı.


D100 ve TEM otoyolunu birbirine bağlayan Basın Ekspres Yolu üzerinde  yükselen G Rotan projesi 24 katlı tek bloktan oluşuyor.


İlk 8 katta otel , 9 kat sonrası ise rezidans daireler yer alıyor. Ev otel konseptinde tasarlanan G Rotana projesinde toplam 153 rezidans daire ve 152 oda kapasiteli Cenrtral otel yer alıyor. Ayrıca 2 bin 500 metrekare de ticari alan bulunuyor.


FİYATLAR 290 BİN DOLARDAN BAŞLIYOR
Projede 1+1 ve 2+1 rezidans daire seçenekleri yer alıyor. G Rotana fiyatları 290 bin dolardan başlıyor.


YILLIK 20 BİN DOLAR KAZANÇ
G Rotana projesinde konutlar çatal kaşığına kadar ful döşeli olarak teslim ediliyor. Projede 2 yıl kira garantisi veriliyor. 1+1 daireler için yılık 20 bin dolar, 2+1 daireler için ise 25 bin dolar yıllık getiri vaat ediliyor.2 yıl sonra isteyen rezidans sahipleri Rotana ile 10 yıllık sözleşme imzalıyor ve Rotana konut sahibi adına rezidans daireyi otel olarak işletiyor.İstemeyenler ise Rotana’nın otel hizmetlerinden faydalanarak dairesinde kendi yaşayabiliyor.


75 MİLYON DOLARLIK YATIRIM
75 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen G Rotana Güneşli projesinde teslimlerin 2017’nin üçüncü çeyreğinde yapılması planlanıyor.


ROTANI’NIN TÜRKİYE’DEKİ İLK YATIRIMI
G Rotana projesi Rotana’nın Türkiye’deki ilk yatırımı olduğuna dikkat çeken Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, “Rotana şu ana kadar Türkiye’de hep işletmeci olarak yer aldı. G Rotana, şirketin ilk yatırımcısı olduğu proje” dedi.


55 MİLYON DOLAR GELİR BEKLENİYOR
Projeyi 75 milyon dolar yatırımla hayata geçirdiklerini belirten Özkök, 55 milyon dolar gelir beklediklerini söyledi.


DOLARI 2.90’A SABİTEDİK
Son haftalarda döviz kurunda yaşanan yükselişe değinen Özkök, “Projede satışlarımız dolar üzerinde. Müşterinin dolar kurundaki dalgalanmalardan etkilenmemesi için dolar kurunu 2.90’a sabitledik” dedi.


BASIN EKSPRES’LE DUYGUSAL BAĞIMIZ VAR
Şu ana kadar Mar Yapı olarak İstanbul’da gelişim potansiyeli yüksek bölgelerde arsa yatırımları yaptıklarına dikkat çeken Özkök, “Basın Ekspres’le bizim duygusal bir bağımız var Bölgede yatırımlarımız devam edecek. Arsa stoklarımız var.” dedi.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER