Anasayfa >

Yeni Projeler >

Suv Yapı’dan Çeşme’de 2 Yeni Proje

Suv Yapı’dan Çeşme’de 2 Yeni Proje

17 Kasım 2016 Perşembe, 16:47:22
Suv Yapı’dan Çeşme’de 2 Yeni Proje
Suv Yapı İzmir Çeşme’de 2 yeni projeye start vermeye hazırlanıyor. İşte Mimarin Aya Yorgi ve Mimarin Ovacık Bağ Evleri projesinin detayları…

Suv Yapı İzmir Çeşme’de 2 yeni proje hazırlığında. Mimarin Aya Yorgi ve Mimarin Ovacık Bağ Evleri adıyla lanse edilen projeler butik konseptte tasarlanıyor.

 

 


MİMARİN AYA YORGİ
Mimarin Aya Yorgi projesi toplam 25 konuttan oluşuyor. Projede farklı büyüklükte 2+1, +1, 4+1 ve 5+1 konut seçenekleri yer alıyor. Suv Yapı Mimarin Aya Yorgi Çeşme projesinde konut teslimlerinin Haziran 2018’de yapılması planlanıyor.

 


MİMARİN OVACIK BAĞ EVLERİ
Mimarin Ovacık projesi 5 bin 312 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Toplam 17 konuttan oluşan Mimarin Ovacık projesinde 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. 

 

Manzaralı terasları  ile taş / boya bütünlüğünü bir arada bulunduran projenin tasarımı Akdeniz ve Toskana mimarisinin esintilerini taşıyor. Arazide ki kot farkı sayesinde tüm villaların manzarayı algılayacak şekilde konumlandırıldığı Mi’Marin Ovacık Bağ Evleri konum olarak Çeşme Merkez otoban gişelerine sadece 5 dk mesafede yer alıyor.Çeşme projesinde teslimlerin Haziran 2018’de yapılması planlanıyor.


Projelerin sosyal olanakları arasında ise;
•    Yüzme havuzu
•    Çocuk oyun alanları
•    Fitness salonu
•    Sauna
•    Güneşlenme alanları yer alıyor.


PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER