Anasayfa >

Yeni Projeler >

MOD Gayrimenkul’den Yeni Proje: Mod Ekspres

MOD Gayrimenkul’den Yeni Proje: Mod Ekspres

14 Kasım 2016 Pazartesi, 10:51:21
MOD Gayrimenkul’den Yeni Proje: Mod Ekspres
Mod Bahçelievler projesinin satışlarına devam eden Mod Gayrimenkul, Basın Ekspres’te yeni bir projeyi satışa çıkarmaya hazırlanıyor. İşte Mod Ekspes projesinin detayları…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


Mod Bahçelievler projesinin inşaat ve satışlarına devam eden Mod Gayrimenkul, Basın Ekspres’te yeni bir projeyi satışa çıkarmaya hazırlanıyor.

 


Mod Ekspers adıyla lanse edilen projeyi 2017’de satışa çıkarmayı planladıklarını belirten MOD Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Yirik, “2017 senesinde arsası kendimize ait Basın Ekspres’e cephe MOD EKSPRES projesine başlayacağız.

 

Proje Yenibosna köprüsüne ve Basın Ekspres’e cephe bir konumda yükselecek. Yatırım maliyeti 90 milyon TL tutan bir proje olacak. Projemiz 1+1 ve 2+1 Home Office ile cadde dükkanlardan oluşacaktır” dedi.


2016’ya ilişkin değerlendirmede bulunan Yirik, “2016 senesinin ilk üç  çeyreği genel anlamda sektör olarak istenilen rakamların yakalanamadığı bir sene oldu. Ama  son çeyrekte gerek faizlerin düşmesi, gerek siyasal ortamın düzelmesi ile beraber ciddi bir ivme yakalanmıştır” ifadesinde bulundu.


2017 PİYASALARIN DÜZELDİĞİ BİR YIL OLACAK
2017 yılında çok daha ciddi satış rakamları yakaladığımız bir yıl olacak diyen Yirik, “2017 senesinin çok daha ciddi satış rakamlarını yakaladığımız ve konjonktürün etkisiyle piyasaların düzeldiği bir sene olacağını öngörüyoruz” şeklinde konuştu.


2017’DE KONUT FİYATLARI ARTACAK
2017’de konut fiyatlarında artış beklediklerini belirten Yirik, “Faiz oranlarının düşmesi ile beraber 2017 senesinde konut fiyatlarının artacağını ve kampanyaların bu hızla devam edeceğini düşünmekteyiz” dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER