Anasayfa >

Yeni Projeler >

Akzirve Strada Bahçeşehir 240 Bin TL’den Satışta

Akzirve Strada Bahçeşehir 240 Bin TL’den Satışta

11 Kasım 2016 Cuma, 12:03:00
Akzirve Strada Bahçeşehir 240 Bin TL’den Satışta
Akzirve Bahçeşehir projesi Strada’yı satışa çıkardı. Strada fiyatları 240 bin TL’den başlıyor…

HABER:Şengül KIRMIZITAŞ

Suudi Arabistan merkezli Akzirve Gayrimenkul, Bahçeşehir projesi Strada’yı satışa çıkardı. Akzirve Strada fiyatları 240 bin TL’den başlıyor 1 milyon TL’ye kadar çıkıyor.


Yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunabilen Strada Bahçeşehir projesinde peşin ödemelerde yüzde 10 indirim yapılıyor. Projede şirket bünyesinde de alternatif ödeme seçenekleri sunuluyor.


105 dönüm arsa, 350 bin metrekare inşaat alanına sahipolan Strada projesi 3 etaptan meydana geliyor.


Toplam 2 bin 500 konuttan oluşan Akzirve Strada projesinin 747 konutluk ilk etabında satışlar başladı. Projenin diğer iki etabı ise birer yıl arayla satışa çıkacak.

 

Strada Bahçeşehir projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçenekleri yer alıyor.

 

İlk etap teslimlerinin 2018’de yapılması planlanan Akzirve Bahçeşehir projesi Strada’da tüm etaplar 2020’de tamamlanacak.


Karma konseptte tasarlanan Strada Bahçeşehir projesinde konutların yanı sıra ticari alanlar da yer alıyor.


Projenin sosyal olanakları arasında ise, dinlenme alanları, yürüyüş alanları, süs havuzları, yüzme havuzu, güvenlik, otopark, peyzaj alanı, fitness salonu, sauna, basketbol sahası, tenis kortu ve oturma alanları gibi birçok imkan yer alıyor.


YÜZDE 45 KAZANDIRACAK
Projenin yatırım maliyetinin 1,5 milyar TL olduğunu belirten Akzirve Gayrimenkul &Yatırım CEO’su İbrahim Maasfeh, projede yüzde 45 prim öngördüklerini söyledi.


TÜRKİYE’YE YATIRIM YAPMAKTAN HİÇBİR ZAMAN TEREDDÜT ETMEDİK
1992 yılından bu yana sektörde faaliyet gösterdiklerini belirten Maasfeh, “92’de mermercilik ve inşaat malzemeleri ile işe başladık. 2010 yılında ise arazi yatırımlarına ve gayrimenkul geliştirmeye başladık. Türkiye’ye güvenimiz tam.
Buraya yatırım yapmaktan hiçbir zaman tereddüt etmedik. Türkiye’de gayrimenkul yatırımlarımız bu güvenle tüm hızıyla devam edecek” dedi.


ZEYTİNBURNU PROJESİ 2017’DE SATIŞTA
Zeytinbur’nunda Nako arazisi üzerinde yeni bir projeyi daha satışa çıkarmaya hazırlandıklarını belirten Maasfeh, “Zeytinburnu’nda 85 dönümlük bir arazimiz var. Proje şu anda ruhsat aşamasında. Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından tasarlanıyor. 2017’de Akzirve Zeytinburnu projemizi de satışa çıkarmayı planlanıyoruz” diye konuştu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER