Anasayfa >

Yeni Projeler >

Ofton Elysium Es Beykoz Görücüye Çıktı

Ofton Elysium Es Beykoz Görücüye Çıktı

09 Kasım 2016 Çarşamba, 12:06:19
Ofton Elysium Es Beykoz Görücüye Çıktı
Elysium Es Beykoz görücüye çıktı. Yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabilen Elysium Es Beykoz fiyatları 900 bin L’den başlıyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

 

Ofton inşaat, Beykoz Kavacık’taki yeni projesi Elysium Es Beykoz projesini görücüye çıkardı. Elysium Es Beykoz fiyatları 900 bin TL’den başlıyor, 2 milyon 734 bin TL’ye kadar yükseliyor. Metrekare birim fiyatlarının 9 bin TL’den başlangıç gösterdiği Ofton Elysium Es Beykoz projesinde yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Projede banka kredisinin yanı sıra şirket bünyesinde de 36 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.


4 bin 546 metrekare alan üzerinde yükselen Elysium Es Beykoz projesinde 7 blokta toplam 100 konut ve 15 adet ticari ünite yer alıyor.


Elysium Es Beykoz projesinde 80-90 metrekare 1+1, 133-148 metrekare 2+1, 138-165 metrekare 1+1 dubleks, 140-227 metrekare 2+1 dubleks daire seçenekleri yer alıyor.


Nisan 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan Elysium Es Beykoz projesi Sabiha Gökçen Havalimanı’na 38,8 kilometre, Atatürk Havalimanı’na ise 34,4 kilometre uzaklıkta konumlanıyor.


Projenin sosyal olanakları arasında ise kapalı havuz, sauna, buhar odası, fitness salonu, çocuk oyun alanları, güvenlik ve otopark gibi birçok imkan yer alıyor.


75 MİLYON CİRO BEKLENİYOR
Elysium Es Beykoz projesini 55 milyon 100 bin TL yatırımla hayata geçireceklerini belirten Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanı İsmail Hakkı Altun, 75 milyon ciro hedeflediklerini söyledi.


BEYKOZ’DA ARSA ÜRETMEK ZOR
Beykoz’da arsa üretmenin oldukça zor olduğuna dikkat çeken Altun, “Birden herkes zengin olacağım anlayışına girdi. Orada arsa üretmek bu yüzden oldukça zor. Şu an bölgede metrekare fiyatları 4 bin dolar civarında bu rakamların kısa sürede 10 bin dolara çıkacağını düşünüyorlar” şeklinde konuştu

2017’DE HEDEF İKİ KATI CİRO
2016’yı 150 milyon ciro ile kapatmayı hedeflediklerini belirten Altun, 2017 ciro hedeflerinin ise 310 milyon TL olduğunu açıkladı.


BOMONTİ’DE 3 YENİ PROJE GELİYOR
Yeni projeleri hakkında da bilgi veren Altun, Bomonti’de 3 yeni proje hazırlığında olduklarını söyledi. İlk ikisini 2017’de satışa çıkarmayı planladıklarını açıklayan Altun, 3 projede yaklaşık 500 konut geliştireceklerini belirtti.


İZMİR’İN EN BÜYÜK PROJESİ OFTON’DAN
İstanbul’un yanı sıra İzmir’de de büyük yeni bir projeye başlayacaklarını ifade eden Altun, “60 dönüm üzerinde yeni bir proje geliştireceğiz. 40 dönümü satın aldın 20 dönüm için de görüşmeleriniz devam ediyor. İzmir’in en büyük projesini yapacağız. Ofton İzmir projesine önümüzdeki yıl karar vereceğiz” diye konuştu.


MERTER’DEKİ OTEL PROJEMİZİ REZİDANSA ÇEVİRECEĞİZ
Turizm sektöründe yaşanan durgunluğa da değinen Altun, “Bizim birçok otel yatırımız var. Turizm sektörü sıkıntılı günler yaşıyor. Otellerimiz zarar etmiyor ama ancak kendini kurtarıyor. Sadece Ruslarla işi toparlayamayız. Merter’de yeni bir otel projemiz var. Kaba inşaatı bitti. Otel ruhsatı almıştık ama onu rezidansa çevirmek için uğraşıyoruz” dedi.

2017’DEN UMUTLUYUZ
Son dönemlerde yaşanan olaylardan dolayı sektörün kısa bir süre durağanlığa girdiğini fakat 2017 yılından ise umutlu olduklarını belirten Altun, “15 Temmuz darbe girişimi sonrası sektör durağanlığa girdi. Fakat gerek kampanyalar ve gerekse de bankaların faizi indirmesi ile birlikte bu durağanlık kısa sürdü. Hükümet ve halkın birlikte hareket etmesi durağanlık sürecini kısalttı. 2017 için de olumsuz düşünmüyoruz” dedi.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER