Anasayfa >

Yeni Projeler >

Nivo Ataköy Görücüye Çıktı

Nivo Ataköy Görücüye Çıktı

08 Kasım 2016 Salı, 14:06:52
Nivo Ataköy Görücüye Çıktı
Nivo Ataköy görücüye çıktı. Projede fiyatlar 405 bin TL'den başlangıç gösteriyor...

Cathay Group, yeni projeleri Nivo Ataköy’ü görücüye çıkardı. 175 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen Nivo Ataköy projesi karma konseptte tasarlanıyor.


12 bin 689 metrekare alan üzerinde yükselen Nivo Ataköy projesi 17 katlı 2 bloktan oluşuyor. Bloklar alt katlarında 3 kat ticari alan, üst katlarda ise 16 kat home/ofis rezidans katları bulunuyor.

Toplam 314 konuttan oluşan projede konutların yanı sıra 73 adet de mağaza yer alıyor. Cathay Nivo Ataköy projesinde büyüklükleri 50 ile 80 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 konut seçenekleri yer alıyor.

MİNİMUM 405 BİN TL
Nivo Ataköy fiyatları 405 bin TL’den başlıyor 2 milyon 172 bin TL’ye kadar yükseliyor. Nivo Ataköy projesinde ticari ünitelerin fiyatları ise 547 bin TL ile 700 bin TL arasında değişiyor.

Nivo Ataköy projesinin sosyal olanakları arasında ise; Yürüyüş parkuru, amfi tiyatro, yeşil alanlar,  açık alan fitness, dinlenme ve çocuk oyun alanını, 800 metrekare kapalı sosyal, fitness, ortak havuz, bay/bayan ayrı kullanımlı hamam,  spa ve soyunma odaları yer alıyor.

Gold Leed sertifikasına aday olacak olan Nivo Ataköy projesi konut sakinlerine enerji tasarrufu sağlayacak.


Proje lansmanında konuşan Cathay Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Alper Tuğsuz, Nivo Ataköy'ün, bölgenin değerine değer katacağını söyledi.

Cathay Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz, projeye Körfez bölgesinin yanı sıra Avrupa ve Rusya’dan da büyük talep olduğunu belirtti.

YÜZDE 60 KAZANDIRACAK

Lansmana özel metrekaresi 8 bin TL’den satışa çıktıklarını belirten Yılmaz, Nivo Ataköy’ü 2019'da tamamlayıp sahiplerine teslim edeceğiz. Projemizin, teslim tarihine kadar yüzde 60’ın üzerinde prim yapmasını bekliyoruz” dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER