Anasayfa >

Yeni Projeler >

Hasan Sever İnşaat’tan Gaziantep’te Yeni Proje

Hasan Sever İnşaat’tan Gaziantep’te Yeni Proje

03 Kasım 2016 Perşembe, 13:41:57
Hasan Sever İnşaat’tan Gaziantep’te Yeni Proje
Hasan Sever İnşaat, Gaziantep’de yeni bir projeye start veriyor. 190 milyon TL yatırımla hayata geçirilecek olan projede 3+1’den 5+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor….

Hasan Sever İnşaat, Gaziantep İbrahimli’de yepyeni bir proje hazırlığında. 190 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Hasan Sever İnşaat Gaziantep projesi 20 dönüm alan üzerinde yükselecek.


8 blokta toplam 150 konuttan oluşan projede 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçenekleri yer alıyor.


Gaziantep'te bugüne dek yapılan en büyük ada bazlı konut projelerinden biri olma özelliğini taşıyan Hasan Sever İnşaat Gaziantep projesinde biyolojik göletler, bisiklet parkurları, fitness salonu, sauna, tenis kortu, basketbol sahası, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları gibi birçok imkan yer alıyor.


GAZİANTEP’İN FLORYA'SI
Projenin Gaziantep’in en iddialı projelerinden  biri olacağını belirten Hasan Sever İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi, İnşaat Mühendisi Burak Sever, proje Gaziantep’in Florya’sı olacak dedi.


Projenin Gaziantep ekonomisine de büyük katkı sağlayacağına dikkat çeken Sever, ülkemizin ekonomisine güveniyoruz, yatırımlarımızı artırarak devam ettiriyoruz diye konuştu.

 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER