Anasayfa >

Yeni Projeler >

Dekon İnşaat’tan Ataşehir’de 3 Yeni Proje

Dekon İnşaat’tan Ataşehir’de 3 Yeni Proje

31 Ekim 2016 Pazartesi, 15:57:35
Dekon İnşaat’tan Ataşehir’de 3 Yeni Proje
Bugüne kadar Ataşehir ağırlıklı olmak üzere 9 projede 3 bine yakın konut geliştiren Dekon İnşaat, Ataşehir’de 3 yeni projeyi satışa çıkarmaya hazırlanıyor….

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


Ataşehir’de hayata geçirdiği butik projelerle tanınan Dekon İnşaat, Dekon Suadiye Ametist projesinin yapım ve satışlarına tüm hızıyla devam ederken bir taraftan da yeni proje hazırlığında.

12 yılda ağırlıklı Ataşehir olmak üzere 9 projede 3 bine yakın konut geliştiren Dekon İnşaat, Ataşehir’den vazgeçmiyor. Firma bölgede yaklaşık 470 milyon TL değerinde 3 yeni projeye start vermeye hazırlanıyor.

Dekon Ataşehir projelerinden biri 5 bin metrekare alan üzerinde toplam 170 konuttan oluşuyor. 50 milyon TL yatırımla hayata geçirilen projede satışların 3-4 ay sonra başlaması planlanıyor. Dekon Ataşehir projelerinden bir diğeri ise 90 daireden oluşuyor. Yatırım maliyeti 17 milyon TL civarında olan projede satışların 2017’nin ilk çeyreğinde başlaması planlanıyor.

Dekon İnşaat’ın Ataşehir’deki üçüncü ve en büyük projesi İstanbul Finans Merkezi’ne komşu konumda yer alıyor. 12 dönüm alan üzerinde yükselen projenin yatırım maliyeti 400 milyon TL. Projenin 2017’nin sonlarına doğru satışa çıkması planlanıyor.
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER