Anasayfa >

Yeni Projeler >

Artı Tarabya Satışa Çıktı

Artı Tarabya Satışa Çıktı

18 Ekim 2016 Salı, 12:01:31
Artı Tarabya Satışa Çıktı
Artı Tarabya projesinin 62 konutluk ilk etabı Orman Artı Tarabya satışa çıktı. Artı Tarabya fiyatları metrekare bazında 3 bin 300 dolardan başlıyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

Irmak İnşaat ve Akka Grup’un ortak iştiraki Açı İş Ortaklığı tarafından Sarıyer Tarabya’ya da hayata geçirilen Artı Tarabya projesi satışa çıktı.

82 dönüm alan üzerinde yükselen Artı Tarabya projesi 7  etapta yaklaşık 700 konuttan oluşuyor. Projede Orman Artı Tarabya, Deniz Artı Tarabya, Bahçe Artı Tarabya, Güneş Artı Tarabya, Park Artı Tarabya, Yamaç Artı Tarabya ve Cadde Artı Tarabya etapları yer alıyor.


METREKARESİ 3 BİN 300 DOLARDAN BAŞLIYOR
3 blokta toplam 62 daireden oluşan Orman Artı Tarabya etabında satışlar başladı. Büyüklükleri 50 ile 280 metrekare arasında değişen 1+1’den 5+1’e kadar farklı konut seçeneklerinin yer aldığı Orman Artı Tarabya fiyatları metrekare bazında 3 bin 300 dolar ile 3 bin 750 bin dolar arasında değişiyor.


Dairelerin 280 bin dolardan başlangıç gösterdiği Artı Tarabya projesinde banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor.


85 BİN DOLARLIK YATIRIM
85 bin dolar yatırımla hayata geçirilen Artı Tarabya projesinde 7 etabın 5 yıl içinde tamamlanması planlanıyor.


SIĞINAĞI DA VAR
13 şiddetinde depreme dayanıklı sığınağı da bulunan Artı Tarabya projesi yeşil bina konseptinde tasarlanıyor.  “Low-e Building” teknoloji sayesinde yüzde 40’a varan enerji tasarrufunun sağlanacağı Açı İnşaat Artı Tarabya projesi, orman içinde, denize 5 dakika mesafede konumlanıyor.


Artı Tarabya projesinin sosyal olanakları arasında ise güvenlik, yüzme havuzu, otopark, fitness salonu, sauna, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları yer alıyor.


LANSMAN ÖNCESİ YÜZDE 15’İ GİTTİ
Lansman öncesi yüzde 15 oranında satış yaptıklarını belirten Açı İş Ortaklığı Yönetim Kurulu Üyesi Ozan Alp, lansmana özel metrekaresi 3 bin 300 dolardan satışlara başladıklarını söyledi. Alp, bir iki yıl içinde metrekare fiyatlarında ciddi artış beklediğini belirtti.


KOMŞULARDAN ARTI PUAN
Artı Tarabya projesinin kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirileceğini belirten Alp, “Komşu parsellerden talep var. Onlar da dönüşüme tabi olmak istiyorlar. Aynı bölgede çalışmalarımız devam ediyor. Yeni projelerimiz olacak” dedi.


2017 DAHA İYİ BİR YIL OLACAK
Sektöre ilişkin değerlendirmede bulunan Alp, “İyi düşünülmüş ve planlanmış projeler her zaman rahat satıyor. Hükümetin son dönemde aldığı kararlar da sektörün önünü açacak. 2017 başında her şeyin çok daha iyi olacağını düşünüyorum” diye konuştu.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER