Anasayfa >

Yeni Projeler >

Transform Fikirtepe 331 Bin TL’den Satışta

Transform Fikirtepe 331 Bin TL’den Satışta

14 Ekim 2016 Cuma, 12:27:13
Transform Fikirtepe 331 Bin TL’den Satışta
Transform Fikirtepe projesi satışa çıktı. Fiyatlar 331 bin TL’den başlıyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy Fikirtepe kentsel dönüşüm kapsamında Obaköy ve Haldız İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Transform Fikirtepe projesi satışa çıktı.

22 bin 466 metrekare alan üzerinde yükselen Transform Fikirtepe projesinde bin 80 konut ve 12 adet ticari ünite yer alıyor.

4 bloktan meydana gelen Haldız İnşaat Transform Fikirtepe projesinde büyüklükleri 43 ile 276 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor.

FİYATLAR 331 BİN TL’DEN BAŞLIYOR
450 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Transform Fikirtepe fiyatları 331 bin TL’den başlıyor. Projede 120 ay yüzde 0.80 faiz oranı ile taksit imkanı sunuluyor.


Eylül 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan Transform Fikirtepe projesinin sosyal olanakları arasında ise, güvenlik, yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, futbol sahası, tenis kortu ve yürüyüş alanları yer alıyor.

Fikirtepe’de ilk etapta Haldız İnşaat olarak tek başına yola çıktıklarını ve daha sonra Obaköy Gayrimenkul’le yola devam etmeye karar verdiklerini belirten Haldız İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Macit Haldız, “Fikirtepe’de 580’e yakın hak sahibi ile birebir görüştük. İlk etapta Haldız olarak yola tek başımıza çıktık fakat daha sonra daha rahat edebilmek için Obaköy Gayrimenkul ile yola devam etmeye karar verdik” dedi.

5 YILDA 5 MİLYON METREKARE İNŞAAT
5 yılda 5 milyon metrekare inşaat yaptıklarını belirten Macit Haldız, 750 bin metrekarenin üzerinde de yapımı devam eden projelerinin olduğunu söyledi.


MERKEZDE YATIRIMA  DEVAM
Transform Fikirtepe projesinin ilk konut projeleri olduğunu belirten Obaköy Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ender İmamoğlu, ilk projemiz olduğundan dolayı işe Fikirtepe gibi prestijli bir lokasyondan başlamak istedik dedi. İmamoğlu, bundan sonraki süreçte de İstanbul’un merkezi lokasyonlarında proje geliştirmeye devam edeceklerini ifade etti.

YENİ FİKİRTEPE 160 BİN NUFÜSLU BİR KENT OLACAK
Fikirtepe’nin 2-3 yıl içinde tamamlanarak 160 bin nüfuslu bir yeni bir kent olacağına dikkat çeken İmamoğlu, “160 bin nüfus demek İstanbul’un birçok ilinden 2-3 kat büyük bir semt demek. Fikirtepe’deki kentsel dönüşüm İstanbul’un diğer ilçelerine de örnek olacak” dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER