Anasayfa >

Yeni Projeler >

Erka Konsept ve Erka Panorama Satışta

Erka Konsept ve Erka Panorama Satışta

12 Ekim 2016 Çarşamba, 12:26:52
Erka Konsept ve Erka Panorama Satışta
Bugüne kadar yurtiçinde ve yurtdışında 2 bin 100 konutun teslimini gerçekleştiren Erka Grup, Kağıthane Erka Konsept ve Erka Panorama projelerini görücüye çıkardı. Firma 3 yılda biri Kadıköy, sekizi ise Kağıthane’de olmak üzere 9 yeni projeye start vermeye hazırlanıyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞErka Grup Kağıthane kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirdiği Erka Konsept ve Erka Panorama projelerini görücüye çıkardı.

 


ERKA KONSEPT’TE 444 BİN TL’YE 2+1
Erka Konsept Kağıthane projesi 8 bin 360 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Toplam 73 konuttan oluşan Erka Konsept projesinde 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Erka Konsept fiyatları 444 bin TL’den başlıyor.  Projede konut teslimlerinin Nisan 2018’de yapılması planlanıyor.

 

 


ERKA PANORAMA’DA 345 BİN TL
Erka Konsept projesine 300 metre uzaklıkta konumlanan Erka Panorama projesi ise 12 bin 500 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Toplam 107 konuttan oluşan Erka Panorama projesinde 1+1 ve 2+1 konut seçenekleri yer alıyor. Erka Panorama fiyatları 345 bin TL’den başlıyor. Projede konut teslimlerinin Haziran 2018’de yapılması planlanıyor.


Erka Panorama ve Erka Konsept projesinde yüzde 50 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan konut bedelinin yüzde 40’ı 18 ay vade farksız taksitle ödeniyor. Kalan yüzde 10 ise teslimde ödeniyor.


Projenin sosyal olanakları arasında ise; her daireye özel bir araçlık kapalı otopark, fitness center, güvenlik, teras cafe, açık-kapalı çocuk oyun parkı, toplantı salonu, bahçe pergolaları yer alıyor.


LANSMAN ÖNCESİ YÜZDE 10’U SATILDI
Lansman öncesi projenin yüzde 10’unun satışını gerçekleştirdiklerini belirten Erka Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erol Karagöz, projeye özellikle Belçika, İngiltere ve Rusya’dan büyük talep olduğunu söyledi.


İSTANBUL’DA MÜŞTERİ PORTFÖYÜ KISITLI
Bugüne kadar Rusya’da da birçok taahhüt işi yaptıklarını belirten Karagöz, “İstanbul’da müşteri portföyü sınırlı. O nedenle Rusya’da da her iki projemizin pazarlama çalışmalarına başladık” dedi.


450 MİLYON TL’LİK 9 YENİ PROJE YOLDA
Erka Konsept ve Erka Panorama projelerinin dışında 3 yılda 9 yeni projeye daha start vereceklerini belirten
Karagöz, “Projelerden biri Kadıköy Suadiye’de olacak. Erka Suadiye projesinde ruhsat aşamasına geldik. 8 proje Kağıthane’de olacak. Biri Erka Vizyon. Bunun çalışmalarına başladık. 3 yılda toplam 450 milyon TL yatırımla 9 yeni projeye start vereceğiz. Toplamda bin 400 konut yapacağız” dedi.


5 YILDA 5 BİN KONUT
5 yılda 5 bin konut hedeflediklerini vurgulayan Karagöz, “1,5 milyar TL ciro hedefimiz var. Uzun vadede Türkiye’de konut sektörünün önemli oyuncularından biri olmayı amaçlıyoruz” diye konuştu.


İSTANBUL’DA ARSA YOK, ARSA İSTİYORSANIZ DÖNÜŞÜME GİRECEKSİNİZ
Bundan sonraki süreçte de yatırımlarına kentsel dönüşüm projeleri ile devam edeceklerini belirten Karagöz, “İstanbul’un özellikle merkezinde arsa bulmak imkansız. Eğer merkezde proje üretmek istiyorsanız kentsel dönüşüme girmeniz gerekiyor.  Çok zor bir süreç. Erka Konsept ve Panorama projelerini lansman sürecine getirmek için 4 yıldır uğraşıyoruz. İnsanlar haklarını değil istediklerinin peşine koşuyor” şeklinde sözlerini tamamladı.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER