Anasayfa >

Yeni Projeler >

Pera GYO’dan Denizli Merkezefendi’de Yeni Proje

Pera GYO’dan Denizli Merkezefendi’de Yeni Proje

11 Ekim 2016 Salı, 17:02:24
Pera  GYO’dan Denizli Merkezefendi’de Yeni Proje
Pera GYO, Denizli Merkezefendi’de Sümerpark AVM’ye komşu yeni bir projeye start vermeye hazırlanıyor. işte Denizli Skycity projesi...

HABER:Şengül KIRMIZITAŞPera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Denizli Merkezefendi’de yeni bir projeye start vermeye hazırlanıyor.


Denizli Merkezefendi Sümer Mahallesi’nde Sümerpark Alışveriş Merkezi’ne komşu konumda yükselecek olan Denizli Skycity projesi  ofis konseptinde tasarlanıyor.


Şirket projenin ince  inşaat işleri için D.A.B Mühendislik’le anlaştı. Pera GYO tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklama şöyle;


“"Şirketimiz portföyünde bulunan ve üzerinde Sümerpark Alışveriş Merkezinin faaliyette bulunduğu Denizli İli, Merkezefendi İlçesi, Sümer Mahallesi, Çal Caddesi N1 adresindeki 47709 m2 alana sahip 6226 Ada, M22A22B2D Pafta, 1 Parsel üzerinde, Alışveriş Merkezi'nin yanında inşa edilecek ve toplam 232 bağımsız bölümden oluşacak ofis blokları projesi kapsamında 140 bağımsız bölümden oluşan B Blok ince inşaat işlerinin tamamlanmasına talipli firmalarla yapılan görüşmeler sonucunda, en uygun fiyat teklifini veren D.A.B. Mühendislik Hizmetleri Mimarlık İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ile İnce İnşaat İşlerinin Tamamlanmasına Dair Sözleşme bugün (11.10.2016) imzalanmıştır."

 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER