Anasayfa >

Yeni Projeler >

Varyap Yalıkavak Projesi Görücüye Çıktı

Varyap Yalıkavak Projesi Görücüye Çıktı

30 Eylül 2016 Cuma, 13:32:35
Varyap Yalıkavak Projesi Görücüye Çıktı
Bodrum Yalıkavak’ta yükselen Varyap Yalıkavak projesi görücüye çıktı. Fiyatların 390 bin avrodan başlangıç gösterdiği projede 30 ay vade farksız taksitle konut sahibi olunabiliyor….

HABER: Şengül KIRMIZITAŞVaryap, Bodrum’daki ikinci projesi Varyap Yalıkavak projesini görücüye çıkardı. 22 dönüm alan üzerinde yükselen Varyap Yalıkavak projesi 30 bin metrekare inşaat alanına sahip.


Toplam 60 konut ve yaklaşık 110 odalı otelden oluşan Varyap Yalıkavak projesinde büyüklükleri 70 ile 200 metrekare arasında değişen 1+1’den 5+1 dublekse kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor.


Varyap Yalıkavak fiyatları 390 bin avrodan başlıyor 1 milyon 200 bin avroya kadar yükseliyor. Metrekare birim fiyatları 5 bin avrodan başlangıç gösteren projede yüzde 30 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan konut bedeli ise 30 ay avro cinsinden vade farksız taksitlendiriliyor.


İnşaatına Mart 2016’da başlanan  Varyap Bodrum projesi Varyap Yalıkavak Evleri  teslimlerin ise 2018 yaz aylarına doğru yapılması planlanıyor.Kendine özel bir de plajı bulunan proje Tilkicik Koyu’nda yükseliyor.


BODRUM'A 5 YILDA 150 MİLYON AVROLUK YENİ YATIRIM
Bodrum’da Varyap Yalıkavak projesinin yanı sıra 5 yılda 150 milyon avroluk yeni yatırım daha yapacaklarını belirten Varyap Ceo’su Erdinç Varlıbaş, projelerin Bitez, Tuzla ve Yalıkavak’ta yer alacağını söyledi.  


İSTANBUL ANADOLU YAKASI’NDA YENİ PROJE
Büyük çaplı birçok proje hazırlığında olduklarını vurgulayan Varlıbaş, İstanbul Anadolu Yakası’nda da yaklaşık bin konutluk yeni bir projelerinin olacağını açıkladı.


YÜZDE 300 KAZANDIRACAK
Projenin satışlarına metrekaresi 5 bin avrodan başladıklarını belirten Varlıbaş, proje tamamlandığında bu rakamın en az 10 bin avroyu bulacağını ve minimum yüzde 300 prim yapacağını söyledi.


LANSAN ÖNCESİ YÜZDE 15’İ SATILTI
Bodrum’un ve Yalıkavak’ın marka değerini artıracak bir proje yaptık diyen Varlıbaş, “Projemizin en değerli bloğunu satışa çıkardık. Konutların lansman öncesi yüzde 15’i satıldı. Teslime kalmadan satışların tamamlanacağını düşüyoruz.  Otel için de dünyanın birçok markasından talep geldi. Böyle bir talep beklemiyorduk. Görüşmeler devam ediyor. Kasım Aralık gibi otelin markası da belli olacak” diye konuştu.


BODRUM, İSTANBUL –ANKARA VE İZMİR’İN ARKA BAHÇESİ
Bodrum, İstanbul-Ankara ve İzmir’in arka bahçesi diyen Varlıbaş, “2 yıl önce başlayan Bodrum macerası ile bugün Bodrum’u daha iyi görebiliyoruz. Bodrum, İstanbul, Ankara ve İzmir’in arka bahçesi. Sahip olduğu iklim itibariyle 12 ay yaşanabilir konumda yer alıyor. Yeni yapılan sağlık, okul ve AVM yatırımları da bunu destekliyor” dedi.


BANA KALSA BODRUM’U BELEK GİBİ GOLF TURİZMİNE SOKARDIM
Bodrum’daki mevcut otel yatırımlarının Bodrum’un kapasitesinin altında olduğuna dikkat çeken Varlıbaş, “Ben kamu otoritesi olsam burada büyük resort oteller yapardım. Çünkü mevcut otel yatırımları buranın kapasitesinin çok altında. Burada 12 ay hizmet verebilecek otelleri ihtiyaç var. Yine ben kamu otoritesi olsa Bodrum’u Belek gibi golf turizmine sokardım” diye konuştu.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER