Anasayfa >

Yeni Projeler >

Sur Yapı’dan Ümraniye Esenşehir’de Yeni Proje

Sur Yapı’dan Ümraniye Esenşehir’de Yeni Proje

28 Eylül 2016 Çarşamba, 16:35:31
Sur Yapı’dan Ümraniye Esenşehir’de Yeni Proje
Sur Yapı Ümraniye Esenşehir’de yeni bir projeye start vermeye hazırlanıyor. İşte Sur Yapı Esenşehir projesinin detayları…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

Sur Yapı İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye Esenşehir’de yeni bir proje için kolları sıvadı. Sur Yapı Esenşehir projesinin ÇED süreci başladı.

 9 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Sur Yapı Esenşehir projesi toplam 210 konut, 10 adet üniteden oluşuyor.Ümraniye Esenşehir Mahallesi, 1 pafta, 6918 parselde konumlanan Sur Yapı Esenşehir projesi 21 bin 688 metrekare alan üzerinde yükseliyor.

42 bin metrekare toplam inşaat alanına sahip olan projesinde 210 adet konut, 10 adet dükkan, 300 araç kapasiteli otopark, kapalı havuz, cafe, çocuk oyun alanları, fitness salonu, soyunma alanları yer alıyor.

A, B,C, D, E, G ve F olmak üzere toplam 7 bloktan oluşan Sur Yapı Ümraniye Esenşehir projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor.Tamamlandığında 600'e yakın kişiye ev sahipliği yapacak olan Sur Yapı Esenşehir fiyatları ve ödeme planı ise henüz açıklanmadı. Bu yıl içinde inşaatına başlanması planlanan projenin yakında satışa çıkması bekleniyor.

 

 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER