Anasayfa >

Yeni Projeler >

Gül Proje Ekspress Satışa Çıktı! 244 Bin TL'den Başlıyor!

Gül Proje Ekspress Satışa Çıktı! 244 Bin TL'den Başlıyor!

23 Eylül 2016 Cuma, 11:54:45
 Gül Proje Ekspress Satışa Çıktı! 244 Bin TLden Başlıyor!
Gül Proje Ekspress satışa çıktı. Lansmana özel ilk 50 konutta yüzde 20 indirim fırsatı sunulan Gül Proje Ekspress fiyatları 244 bin TL’den başlıyor…

HABER: Şengül KIRMIIZTAŞ


Gül Proje’nin Basın Ekspres’teki yeni projesi Gül Proje Ekspress satışa çıktı. Lansmana özel ilk 50 daire için peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 20 indirim fırsatı sunulan Gül Proje Ekspress fiyatları 244 bin TL’den başlıyor 308 bin 500 TL’ye kadar yükseliyor. Projede hiç peşinatsız konut sahibi olunabiliyor.

 

METREKARESİ 4 BİN TL
Metrekare birim fiyatlarının 4 bin TL ile 6 bin TL arasında değişiklik gösterdiği Gül Proje Ekspress teslimlerinin ise Aralık 2018’de yapılması planlanıyor.

100 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Gül Proje Ekspress projesi 19 ve 29 katlı 2 bloktan oluşuyor.

Toplam 658 adet rezidans daireden oluşan projede büyüklükleri brüt 56 ile 90 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 konut seçenekleri yer alıyor.

300 MİLYON TL’LİK YATIRIM
300 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Gül Proje Ekspress projesinde konutların yanı sıra büyüklükleri 50 ile 2 bin metrekare arasında değişen ticari alanlar da yer alıyor. Dükkan fiyatları ise metrekare bazında 10 bin TL ile 20 bin TL arasında değişiyor.

Gül Proje Ekspress projesi Tem ve E-5’e yakın konumu ile dikkat çekiyor. Projenin sosyal olanakları arasında güvenlik, otopark, yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları ve spor alanları yer alıyor.

MİNİMUM YÜZDE 50 KAZANDIRACAK
Gül Proje Ekspress’te lansman öncesi yüzde 20 satış yaptıklarına dikkat çeken Gül Proje Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sönmez Aydın, “Bugüne kadar yaptığımız projelerde minimum yüzde 50-60 kazandırdık. Son 10 yılda yaptığımız projelerde ise yüzde 90 kazandırdık. Gül Proje Ekspress projesinde de minimum yüzde 50 prim bekliyoruz” dedi.

2016 PROJE YILIMIZ OLACAK
Bu sene bizim için proje yılı olacak diyen Aydın, “Tempoint ve Seyrantepe projemiz ruhsat aşamasında. Yakında onları da satışa çıkaracağız. Birçok yeni projemiz de hazırlık aşamasında. Bu sene bizim için proje yılı olacak. Her türlü oyunların oynandığı Türkiye’de ekonominin kalkınmasına destek olmak için biz de yatırımlarımıza ara vermeden devam edeceğiz” diye konuştu.

1 MİLYON 500 BİN METREKARELİK YENİ PROJE YOLDA
2016-2017 yılları arasında 1 milyon 500 bin metrekare yeni inşaata imza atacaklarını belirten Gül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gül, yaklaşık 6 yeni projede toplam 3,5 milyar TL’lik yeni yatırım yapacaklarını söyledi.

emlak Konut GYO kampanyası hakkında da görüşlerini paylaşan Ali Gül, kamu bankalarının emlak konut ve toki projelerine destek verdiğini söyledi.

EMLAK KONUT SATIŞLARI ALTIYA KATLADI
Sönmez Aydın ise, kampanya ile satışlarının geçen yıl Ağustos ayına oranla 6 kat artış gösterdiğini söyledi.
 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER