Anasayfa >

Yeni Projeler >

Bulvar Loft Görücüye Çıktı

Bulvar Loft Görücüye Çıktı

22 Eylül 2016 Perşembe, 15:48:10
Bulvar Loft Görücüye Çıktı
İncek Loft projesinde teslimleri yapın Akfen İnşaat, Ankara’daki yeni projesi Bulvar Loft’u da satışa çıkardı. İncek Loft’ta yüzde 37 kazandıran şirket Bulvar Loft’ta da minimum yüzde 32 pirim vaat ediyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞAfken İnşaat, Ankara’daki Loft markalı yeni projesini görücüye çıkardı.  İncek Lotf projesinin yapımını tamamlayan ve satışlarında da sona gelen şirket Bulvar Loft projesini de satışa çıkardı.


6 bloktan meydana gelen Bulvar Loft Ankara projesi toplam 822 konuttan meydana geliyor. Bulvar Loft projesinde büyüklükleri 66 ile 350 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçenekleri yer alıyor.


175 bin metrekare alan üzerinde yükselen Akfen İnşaat Bulvar Loft fiyatları ise 290 bin TL’den başlıyor 1 milyon 378 bin TL’ye kadar çıkıyor.


Kasım 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan Bulvar Loft projesinde yüzde 15 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Vade farksız taksit imkanının sunulduğu Bulvar Loft projesinde kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.


Üniversitelere yakınlığı ile öne çıkan Bulvar Loft projesinin sosyal olanakları arasında ise, restoran, cafe, yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, güvenlik, otopark, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, kuru temizleme, güneşlenme terası, açık satranç, basketbol, boccia sahaları ve eczane yer alıyor.


İNCEK LOFT BEKLENENİN ÜZERİNDE  KAZANDIRDI
2 sene önce markalı konut projelerine Ankara’da İncek Loft ile başladıklarını belirten Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi  Akın, “Bin 200 konutluk İncek Loft projemizin teslimlerini yaptık, yaşam başladı. Projenin başında yüzde 32 prim vaat etmiştik ve bunu aşarak yüzde 37 kazandırdık. Aynı başarıyı Bulvar Loft projesinde de bekliyoruz” dedi.


ANKARA ARSASINA KARŞILIK ATAŞEHİR’DE BİNA
Proje arsasının İller Bankası’na ait olduğunu belirten Akın, “Bulvar Loft projesinin arsası İller Bankası’na ait. Ankara arsasına karşılık İller Bankası’nın Ataşehir’deki binasını yapacağız. Ayrıca projeden de yüzde 22 pay vereceğiz” dedi.


DİREK UÇUŞ OLMAMASI YABANCI TALEBİNİ DÜŞÜRÜYOR
Gazetecilerin sorusu üzerine Ankara’ya olan yabancı yatırımcı ilgisine de değişen Akın, “Ankara’ya direk uçuşların olmaması yabancı talebini azaltıyor. İstanbul bu anlamda doyma noktasına geldiğinde Ankara’ya da talep canlanacaktır” diye konuştu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER