Anasayfa >

Yeni Projeler >

The Kennedy Condominiums Türkiye’de Satışta

The Kennedy Condominiums Türkiye’de Satışta

21 Eylül 2016 Çarşamba, 12:44:52
 The Kennedy Condominiums Türkiye’de Satışta
Akman Holding’in Kanada’daki iştiraki SAMM Developments’ın Toronto’da hayata geçirdiği ‘’The Kennedy Condominiums’’ projesinin Türkiye satışları başladı. The Kennedy Condominiums fiyatları 250 bin Kanada dolarından başlıyor…

600 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen Toronto The Kennedy Condominiums  fiyatları 250 bin ile 400 bin Kanada doları arasında değişiyor.


4 blokta toplam bin 320 konuttan oluşan Akman ’The Kennedy Condominiums projesi karma konseptte tasarlanıyor.


Projede toplam bin 320 konutun yanı sıra otel ve iş merkezi de bulunuyor.


Projenin 370 daireden oluşan ilk bloğun ilk etabı Kanada’da geçen Temmuz ayında satışa çıkmıştı. Satışı devam eden 330 dairelik ikinci etabın yüzde 65’i de Kanada’da satılırken, bu yeni etapta bulunan 100 daire Türkiye’de satışa çıktı.


 Projeye ülkenin farklı bölgelerinden talep geldiğine dikkat çeken Akman Holding ve SAMM Developments Yönetim Kurulu Başkanı Ali Akman, 370 dairelik birinci binanın satışını rekor sürede tamamladıklarını ve talebi karşılamak için yatırımcıları ikinci etaba yönlendirdiklerini söyledi.


AYLIK BİN 400 DOLAR KİRA GETİRİSİ
Projenin yatırımcılar için büyük fırsatlar sunduğuna dikkat çeken Akman,  “Kanada’da yabancılar mortgage kredisini yüzde 65 alabiliyor. Ödemenin yüzde 35’ini ise peşin yapıyorlar. Ayrıca kira garantisi de verilebiliyor. Aylık bin 400 dolar kira getirisi bulunuyor. Kanada’da Türkler’e yatırım yapma imkanı ve şartları çok uygun. Uzun vadeli mortgage olanakları, kira garantisi gibi avantajlarının yanı sıra burada yatırım yapmak Kanada da oturma ve vatandaşlık yolunu da açabilir.Kanada vatandaşlığı isteyenler burada daire alarak bir taşla iki kuş vurabilecek.”dedi.


RAKAMLARLA ‘’THE KENNEDY CONDOMINIUM’’  
Proje adı:The Kennedy Condominiums(1.320 daire konut, AVM, iş merkezi projesi)
İş sahibi: SAMM Developments
Proje bedeli:600 milyon dolar
Arsa alanı: 35 bin metrekare
İnşaat alanı (kapalı alan):126 bin metrekare
Mimar: Page+Steele/IBI GroupArchitects
İç Mimar:TomasPearceInterior Design
Konum: 2035 Kennedy Road
Proje başlangıç tarihi: Eylül 2016
Proje bitiş tarihi: Ekim 2020
Fiyatlar:250 bin ile 400 bin Kanada doları arasında.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER