Anasayfa >

Yeni Projeler >

Kemer Ville Satışa Çıktı

Kemer Ville Satışa Çıktı

21 Eylül 2016 Çarşamba, 12:23:20
Kemer Ville Satışa Çıktı
Kemerburgaz’da hayata geçirilen Kemer Ville projesi satışa çıktı. Kemer Ville fiyatları metrekare bazında 2 bin 800 dolardan başlıyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

Gün İnşaat tarafından Kemerburgaz’da hayata geçirilen Kemer Ville projesi satışa çıktı. 6 dönüm alan üzerinde yükselen Kemer Ville projesi üçer katlı 8 bloktan oluşuyor.


Toplam 40 konuttan meydana gelen Gün İnşaat Kemer Ville projesinde büyüklükleri 130 ile 184 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Projede bahçe ve çatı dubleksi bulunuyor.


Kemer Ville fiyatları 390 bin dolardan başlıyor 700 bin dolara kadar yükseliyor. Metrekare birim fiyatlarının 2 bin 800 dolar ile 3 bin 800 dolar arasında değişiklik gösterdiği Kemer Ville Kemerburgaz projesinde lansmana özel yüzde 10 indirim yapılıyor.


Yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen projede kalan konut bedeli ise 10 yıla kadar taksitlendiriliyor.


Belgrad Ormanları’na komşu konumda yükselen Kemer Ville projesi şehir merkezine ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 20 dakika, Atatürk Havalimanı’na 40 dakika, 3.Havalimanı’na 15 dakika, Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yoluna ise 10 dakika uzaklıkta yer alıyor.


Eylül 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan Kemer Vile projesinin sosyal olanakları arasında ise güvenlik, otopark, yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun alanları yer alıyor.


8 MİLYON DOLARLIK YATIRIM
Projenin 8 milyon dolar yatırım değeri olduğuna dikkat çeken Gün İnşaat Kurucusu Yüksel Günver, “İnşaatımız başladı. İlk blokta kaba inşaat bitti, ikinci blokta da yeni başlıyor. Projemizi 2018 Eylül’de tamamlayıp teslim etmeyi planlıyoruz” dedi.


250 BİN TL’YE SATTIĞIMIZ DAİRE BUGÜN 1 MİLYON
Göktürk Kemerburgaz bölgesinin İstanbul’un en çok prim yapan semti olduğuna dikkat çeken Günver, “Bence Kemerburgaz İstanbul’un en çok prim yapan bölgesi. Çünkü İstanbul bu tarafa doğru kayıyor. Merkezde arsa kalmadı.  Biz daha önce yaptığımız projelerde fiyatlar 2 kat arttı. 5 yıl önce 250 TL’ye sattığımız daire bugün 1 milyondan fazla yapıyor” dedi.


AHIRLARI YIKIP BLOK YAPTIK
Göktürk-Kemerburgaz bölgesinde 10 yıldır yatırım yaptıklarını belirten Günver, “10 yıldır buradayız. O zamanlar buralar köydü.  Ahırları yıkarak bloklar yaptık. Bölge 10 yılda çok ciddi bir büyüme ve gelişme gösterdi.  Fiyatlar çok hızlı arttı” diye konuştu.


GÖKTÜRK’E YATIRIMA DEVAM
Bölgede yatırıma devam edeceklerini ifade eden Günver, “2 dönüm kadar bir arsa stoğumuz var. Yine görüşmekte olduğumuz 10 dönüm arsa daha var. Biz bölgeye inanıyoruz ve yatırımlarımıza devam edeceğiz. Yine Etiler ve Levent bölgesinde de kentsel dönüşüm projeleri ile ilgileniyoruz” dedi.


TÜRKİYE’YE VE GELECEĞE GÜVENİYORUZ
15 Temmuz darbe girişimi sonrasına ilişkin değerlendirmede bulunan Günver, “Darbe girişimi sonrası Türkiye çok çabuk toparlandı.  Piyasalar da aynı şekildi. Bizim hiçbir çekincemiz yok. Türkiye’ye ve geleceğe güveniyoruz ve yatırımlarımıza devam edeceğiz” şeklinde sözlerini bitirdi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER