Anasayfa >

Yeni Projeler >

Manyetic Residence Apollon Fiyatları 450 Bin TL’den Başlıyor

Manyetic Residence Apollon Fiyatları 450 Bin TL’den Başlıyor

25 Ağustos 2016 Perşembe, 13:36:50
Manyetic Residence Apollon Fiyatları 450 Bin TL’den Başlıyor
Aydın Didimde yükselen Manyetic Residence Apollon fiyatları 450 bin TL’den başlıyor. Projede teslimlerin Mayıs 2018’de yapılması planlanıyor…

Mutlu İnşaat tarafından Didim’de hayata geçirilen Manyetic Residence Apollon projesi 48 bağımsız bölümden oluşuyor.

Apollon Tapınağı’nın hemen karşısında konumlanan Manyetic Residence Apollon Didim projesinde 1+1, 2+1, dubleks 3+1 ve dubleks 4+1 daire tipleri sunuluyor.

Mutlu İnşaat Manyetic Residence Apollon fiyatları 450 bin TL’den başlıyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen Manyetic Residence Apollon projesinde konut teslimlerinin ise Mayıs 2018’de yapılması planlanıyor.

Tüm rezidans hizmetlerinin eksiksiz olarak sunulduğu Mutlu İnşaat Didim projesi Manyetic Residence Apollon projesinde ek olarak 5 yıldızlı Didim Beach Resort Elegance Otel’in tüm donatılarından ücretsiz faydalanma imkanı sağlanıyor.


Proje alanına 4,5 km mesafede, denize sıfır bir noktada yer alan Didim Beach Resort Elegance Otel’in yüzme havuzu, plaj gibi donatıları daire sakinlerine ücretsiz olarak hizmet verirken, Club Cart ile yeme – içme alanları da yüzde 50 indirimli hizmet sunacak.

35 milyon TL yatırımla hayata geçirilen proje Didim’de, tarihi Apollon Tapınağı’nın, eşsiz doğanın, Ege Denizi’nin ve 600 yat kapasiteli marinanın çevrelediği popüler bir turizm noktasında yükseliyor.

Akıllı ev sistemi ile donatılan Manyetic Residence Apollon projesinde
Enerji tasarrufu sağlayan dairelerde parmak izi okuyucu kapılar, otomatik panjur sistemi, güvenlik kamera sistemi gibi teknolojik özellikler yer alıyor.


 
 

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER