Anasayfa >

Yeni Projeler >

2016 Eylül’de Yeni Satışa Çıkacak Konut Projeleri

2016 Eylül’de Yeni Satışa Çıkacak Konut Projeleri

23 Ağustos 2016 Salı, 14:37:58
2016 Eylül’de Yeni Satışa Çıkacak Konut Projeleri
Htemlak.haberturk.com takipçileri için lansmana özel fiyatlarla Eylül’de yeni satışa çıkacak konut projelerini mercek altına aldık. İşte o projeler…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

 

İnşaat sektörü Eylül’e hazırlanıyor. Eylül’e birlikte yeni projelerini ilk kez görücüye çıkarmaya hazırlanan yatırımcılar, lansmana özel fiyatlarla birikimini kazançlı bir yatırıma dönüştürmek isteyenleri satış ofisine bekliyor.


Yeni satışa çıkacak konut projeleri arasında hemen her bütçeye uygun proje var. Farklı lokasyonlarda ve farklı konseptlerde  tasarlanan bu projeler hem yatırımcıya hem de oturumcuya hitap ediyor.


İşte htemlak.haberturk.com takipçileri için derlediğimiz 2016 Eylül’de yeni satışa çıkacak konut projeleri…


RÖNESANS HAYAT ADALAR’A BAKTIRIYOR
Rönesans Hayat projesi Rönesans Gayrimenkul güvencesiyle Maltepe’de hayata geçiriliyor. Eylül sonu satışa çıkmaya hazırlanan Rönesans Maltepe projesi Rönesans Hayat toplam 230 konuttan oluşuyor. Rönesans Hayat projesinde 1+1’den 3+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Mayıs 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan Rönesans Hayat fiyatları ve ödeme planı henüz yapılmadı

SELF İSTANBUL ESENYURT’TA YÜKSELİYOR
Self İstanbul projesi Karden İnşaat tarafından Esenyurt’ta hayata geçiriliyor. Eylül ayında satışa çıkması planlanan Self İstanbul Karden projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Self İstanbul fiyatları ise henüz netleşmedi. Haziran 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan Self İstanbul Esenyurt fiyat ve ödeme planının önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.


BEY REZİDANS’TA 200 BİN TL
Bey Rezidans Esenyurt’ta Beyler İnşat güvencesiyle hayata geçiriliyor. Bey Rezidans Esenyurt projesinde 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. 280 konuttan oluşan Bey Rezidans fiyatları 200 bin TL’den başlıyor 350 bin TL’ye kadar yükseliyor. Eylü’de satışa çıkmaya hazırlanan Bey Rezidans Esenyurt projesinde konut teslimlerinin ise Mayıs 2018’de yapılması planlanıyor.


MOTTO İSTANBUL’DA MİNİMUM 310 BİN TL
Motto İstanbul fiyatları 310 bin TL’den başlıyor. Metrekare birim fiyatları 4 bin 500 TL’den başlangıç gösteren Motto İstanbul projesinde resmi satışların Eylül ayında başlaması planlanıyor. Güneşli’de yükselen Motto İstanbul Güneşli projesinde toplam 94 konut yer alıyor. Celaloğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Motto İstanbul projesinde 1+1 ve 2+1 konut seçenekleri yer alıyor. Celaloğlu Motto İstanbul projesinde teslimlerin Aralık 2017’de yapılması planlanıyor.


KAĞITHANE 4401’TE YAŞAM 2018 BAŞLIYOR
Yeşildağ İnşaat tarafından Kağıthane’de hayata geçirilen Kağıthane 4401 projesi 2 blokta toplam 250 konuttan oluşuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinden oluşan Kağıthane 4401 fiyatları ve ödeme planı henüz açıklanmadı. Eylül 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan Yeşildağ Kağıthane 4401 projesinde tüm detayların önümüzdeki haftalarda netlik kazanması bekleniyor.

BABACAN PORT ROYAL’DE 50 AY 0 FAİZLE
Port Royal projesi Babacan Yapı tarafından Sefaköy’de hayata geçiriliyor. Toplam 897 konuttan oluşan Babacan Port Royal projesinde stüdyodan 3+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Fiyatların henüz açıklanmadığı Babacan Port Royal Küçükçekmece projesinde 50 ay vade farksız taksitle konut sahibi olunabilecek. Projede ayrıca emlak konut GYO kampanyası kapsamında yüzde 20 peşin, kalanı 120 ay yüzde 0.70 faiz oranı ile de alternatif ödeme seçeneği sunuluyor. Projede konut teslimlerinin ise Ocak 2019’da yapılması planlanıyor.

TOYA NEXT PRESTİJ YOLUNDA YÜKSELİYOR
Toya Yapı’nın yeni projesi Toya Next, Güneşli Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçiriliyor. Toplam 480 konuttan oluşan Toya Next Güneşli projesinde stüdyodan 4+1’e kadar farklı konut seçeneği yer alıyor. Toya Next fiyatları ve ödeme seçenekleri ise henüz açıklanmadı.  


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER