Anasayfa >

Yeni Projeler >

Gülman Bodrum Doğalkaya ve Fiera Vista projelerini satışa çıkardı!

Gülman Bodrum Doğalkaya ve Fiera Vista projelerini satışa çıkardı!

30 Haziran 2015 Salı, 11:56:08
Gülman Bodrum Doğalkaya ve Fiera Vista projelerini satışa çıkardı!
Gülman Group Bodrum’da 2 yeni projeyi satışa çıkardı. Doğalkaya ve Fiera Vista ismiyle lanse edilen projelerde ortalama metrekare fiyatları 3 bin avrodan başlıyor…

HABER:ŞENGÜL KIRMIZITAŞ

Gülman Group, Bodrum’da 2 yeni projeyi satışa çıkardı. Doğalkaya Bodrum ve Fiera Vista adıyla lanse edilen projelerde ortalama metrekare birim fiyatı 3 bin avrodan başlıyor.


Doğalkaya Bodrum Vilları Kemal Gülman ve Necdet Ulucan ortaklığında Bodrum Göndoğan’da yükseliyor.


Doğalkaya’da metrekaresi 5 bin avro. Hemen teslim
34 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Gülman Doğalkaya Bodrum Villaları büyüklükleri 120 ile 550 metrekare arasında değişen toplam 15 villadan oluşuyor. Konut teslimleri hemen yapılan Doğalkaya Bodrum Villaları projesinde metrekare birim fiyatları 5 bin ile 6 bin avro arasında değişiyor.

Fiera Vista’da yaşam seneye başlıyor
Fiera Vista projesi Bodrum Gündoğan’da yükseliyor. 19 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Bodrum Fiera Vista projesinde büyüklükleri 240 ile 380 metrekare arasında değişen toplam 18 villa yer alıyor. Her villanın kendine özel havuzunun da olduğu Fiera Vista projesinde metrekare fiyatlar ise 3 bin ile 4 bin avro arasında değişiyor. İnşaat çalışmaları başlayan Fiera Vista Bodrum projesinde konut teslimlerinin ise Mayıs 2016’da yapılması planlanıyor.

 

Aylık 800 dolar aidat

Doğalkaya Bodrum Vilları ve Fiera Vista prolerinde aidatların ise ortalama 800 ile bin dolar arasında olması planlanıyor.

 

 

 

Yatırıma devam
1952 yılından bu yana sanayi ve ticaret alanında işlere imza attıklarını belirten Gülman Group Yönetim Kurulu Başkanı Polat Gülman, “1952 yılında kurulduk. İlk önce sanayi ve ticaret işleri ile uğraştık. 1972 yılında arazi satın alıp kat karşılığı projeler geliştirmeye başladık. O tarihten bu yana İstanbul ve İstanbul dışında birçok proje geliştirdik ve geliştirmeye de devam edeceğiz” dedi.


İstanbul’dan 1 milyon metrekareden fazla arsa stoğu
İstanbul’da 1 milyon metrekareden fazla arsa stoklarının olduğunu belirten Polat Gülman, “İstanbul, İzmir ve Bodrum’da arsalarımız var. İstanbul’da Tuzla, Beylikdüzü, Ispartakule, Çayırova, Gebze, Kemerburgaz ve Maslak olmak üzere toplam 1 milyon metrekareden fazla arsa stoğumuz  var. Yine İzmir Mordoğan’da da 1 milyon metrekare arsamız var. Bodrum’da ise Gümbet ve Yalıkavak”ta. Bunların hepsini sırasıyla devreye sokacağız” ifadesinde bulundu.


Bu kadar fazla rekabetin olduğu bir sektörde biz çıkıp inşaatçıyız demeyiz
Bugüne kadar tüm projelerini ortakla geliştirdiklerini ve bundan sonra da böyle olacağını söyleyen Polat Gülman, “Biz yatırımcıyız ve kendi işimizi yaparız. Bu kadar rekabetin yoğun olduğu bir sektörde biz kalkıp da inşaatçıyız demeyiz. O nedenle biz arsamızı koyuyoruz ortaya ve bu işi bilen bir ortakla projelerimizi geliştiriyoruz. Bu bugüne kadar böyle oldu bundan sonra da böyle olacak” diye konuştu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER